Strona główna 0_Slider Czas na Mistrzostwa Świata 2018. Pokaż nam jak kibicujesz

Czas na Mistrzostwa Świata 2018. Pokaż nam jak kibicujesz [KONKURS]

0

Już dziś w Rosji rozpoczynają się mistrzostwa świata w piłce nożnej. Na fanów futbolu czekają wielkie sportowe emocje. W związku z mundialem przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs z nagrodami. Do wygrania 4 bilety do Cinema 3D w Świdnicy.

Rywalizacja o Puchar Świata zorganizowana została po raz 21. W piłkarskich mistrzostwach w Rosji wystąpią 32 drużyny. Mecze zostaną rozegrane na 12 stadionach w 11 miastach w Moskwie, Soczi, Kazaniu, Kaliningradzie, Niżnym Nowogrodzie, Wołgogradzie, Jekaterynburgu, Rostowie nad Donem, Sankt Petersburgu, Samarze i Sarańsku. Tytułu będą bronić Niemcy.

Dziś przed fanami futbolu wielkie otwarcie mundialu. Ceremonia rozpocznie się o godz. 16.00. Wystąpi na niej m.in. znany brytyjski piosenkarz Robbie Williams, a u jego boku zaśpiewa Aida Garifullina, rosyjska diwa operowa. Godzinę później pierwszy mecz rozegrają gospodarze i Arabia Saudyjska. Polską drużynę natomiast zobaczymy we wtorek, 19 czerwca w starciu z Senegalem. Kolejne mecze rozegramy z Kolumbią (24 czerwca w Kazaniu) i Japonią (28 czerwca w Wołgogradzie). Wielkie święto piłkarskie potrwa do 15 lipca.

Z okazji mundialu przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs z nagrodami. Do wygrania 4 bilety do Cinema3D w Świdnicy. Aby wziąć udział w zabawie, należy przysłać na adres [email protected] fotografię, przedstawiającą jak kibicujecie podczas piłkarskich mistrzostw świata. Mail zatytułowany „Mundial” powinien zawierać także imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu (osoby pełnoletniej) oraz zgodę na publikację zdjęć i danych na portalu Świdnica24. Na zdjęcia czekamy do 21 czerwca do południa, wtedy też nastąpi rozstrzygnięcie konkursu. O wygranej powiadomimy Was telefonicznie. Powodzenia!

/red./

Poprzedni artykułSukces świdnickich szachistów na turnieju w Broumovie
Następny artykułWpadł z narkotykami