Strona główna 0_Slider Ulubiona zabawa mojego dziecka

Ulubiona zabawa mojego dziecka [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

0

Dzień Dziecka już piątek. Z tej okazji, wspólnie z naszymi sponsorami sklepem Tommy Toys oraz manufakturą Ciukuruku, przygotowaliśmy konkurs pełen wspaniałych prezentów dla Waszych pociech. Zobacz, które zdjęcia zostały nagrodzone.

W ramach konkursu z okazji Dnia Dziecka nasi czytelnicy przesłali wiele fotografii przedstawiających ulubione zabawy swoich pociech. Gra w piłkę, skakanie na trampolinie, puszczanie baniek mydlanych czy budowanie wież z klocków – to tylko niewielka część pomysłów na spędzanie czasu naszych najmłodszych.

Zgodnie z zasadami konkursu mogliśmy nagrodzić dokładnie pięć spośród przesłanych przez czytelników fotografii. Prezenty w postaci wspaniałych zestawów klocków Lego, ufundowane przez sklep Tommy Toys, otrzymali – Kornelia Lech (10696 Classic Kreatywne klocki),  Anna Wódecka (10715 Classic Klocki) oraz Magdalena Kokosza  (10712 Classic Kreatywne maszyny).

Słodkie bukiety przekazane przez manufakturę Ciukuruku wygrały natomiast – Anna Sucholas oraz  Ewelina Karakulska.

Gratulujemy! Jednocześnie dziękujemy za wszystkie przesłane do nas fotografie i zapraszamy do kolejnych konkursów na portalu Świdnica24.

Nagrodzone zdjęcia można obejrzeć poniżej:

Kornelia Lech – Kacper, Judyta i Gracjan uwielbiają skakać na trampolinie.

Magdalena Kokosza – Kacper i Nikodem najbardziej lubią wakacyjne zabawy w piasku.

Anna Wódecka – Antosi oraz Zuzi największą radość sprawia szaleństwo na placu zabaw oraz wspólne huśtanie w bocianim gnieździe.
Anna Sucholas – Julia uwielbia zabawę z bańkami mydlanymi.

 Ewelina Karakulska – Fabian najwięcej czasu spędza na kreatywnym malowaniu farbkami.

Podziękowania kierujemy także do naszych sponsorów – sklepu Tommy Toys, znajdującego się przy ul. Środkowej 5 w Świdnicy oraz manufakturze Ciukuruku, mieszczącej się w samym sercu Świdnicy, przy ul. Rynek 25/03.

/red./

Poprzedni artykułPiknik lotniczy dla dzieciaków z „Serca”
Następny artykułPijani kierowcy wpadli w ręce policji. Dwóch z nich miało ponad 2 promile