Strona główna 0_Slider Ulubiona zabawa mojego dziecka

Ulubiona zabawa mojego dziecka [KONKURS Z SUPER NAGRODAMI]

0

Dzień Dziecka coraz bliżej. Z tej okazji chcielibyśmy obdarować Wasze pociechy prezentami. Do wygrania wspaniałe zestawy klocków Lego oraz bukiety pełne słodkości. Zapraszamy do konkursu „Ulubiona zabawa mojego dziecka” przygotowanego wspólnie z naszymi sponsorami sklepem Tommy Toys oraz manufakturą Ciukuruku.

Popularność klocków LEGO, mimo mijających w tym roku 60 lat ich istnienia na rynku, nie gaśnie. Tworzenie statków, zamków i innych wyśnionych, fantazyjnych konstrukcji sprawia nieprzerwanie radość nie tylko małym, ale i dużym dzieciom. Aż trzy wieloelementowe zestawy kultowych klocków dla Waszych pociech, przygotował sklep Tommy Toys, znajdujący się przy ul. Środkowej 5 w Świdnicy.

Do wygrania pobudzające dziecięcą wyobraźnię zestawy, w tym 10696 Classic Kreatywne klocki, 10715 Classic Klocki na kółkach oraz 10712 Classic Kreatywne maszyny. Każda z kolekcji ma bogaty wybór elementów, w tym m.in. cegiełek, kształtów, oczu czy kół, które pozwalają na kreatywne budowanie maszyn i innych konstrukcji. Taka zabawka z pewnością uraduje Wasze dzieci.

Życząc najmłodszym mnóstwo słodyczy i uśmiechu, wspaniałe konkursowe upominki ufundowała także manufaktura Ciukuruku, mieszcząca się w samym sercu Świdnicy, przy ul. Rynek 25/03. Kolejna dwójka laureatów naszego konkursu otrzyma od naszego sponsora słodkie bukiety pełne pyszności.

Aby wziąć udział w zabawie należy przysłać na adres [email protected] fotografię przedstawiającą ulubioną zabawę Waszego dziecka. Mail zatytułowany „Dzień Dziecka” powinien zawierać także imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu (osoby pełnoletniej) oraz zgodę na publikację – zdjęć, wizerunku dziecka i danych osobowych, które pojawią się w ogłoszeniu o rozstrzygnięciu konkursu na portalu Świdnica24. Na fotografie czekamy do 28 maja do południa, wtedy też nastąpi rozwiązanie konkursu. O wygranej powiadomimy Was telefonicznie. Powodzenia!

/red./
Zdjęcie: Dariusz Nowaczyński

Poprzedni artykułPracowity miesiąc pływaków Neptuna
Następny artykułKosztowne prowizje za inwestycje w podstrefie. Miało być jeszcze drożej?