Strona główna 0_Slider Szare Wilki nie zatrzymały mistrzów ligi!

Szare Wilki nie zatrzymały mistrzów ligi! [FOTO]

3

To było pożegnanie z sezonem 2017/2018. Beniaminek I ligi piłkarzy ręcznych – ŚKPR Świdnica uległ przed własną publicznością SPR-owi Tarnów. Goście odnieśli pewną wygraną, zapewniając sobie mistrzostwo w rozgrywkach!

Dla tarnowian mecz w Świdnicy miał niebagatelne znaczenie. Rywale musieli to spotkanie wygrać, by w ostatecznym rozrachunku wyprzedzić na koniec ligi ekipę AZS-u AWF-u Biała Podlaska. Szare Wilki również chciały godnie zakończyć udany sezon 2017/2018. Na parkiecie wyraźnie lepsi okazali się jednak faworyci, narzucając swoje warunki gry już od pierwszych minut. Rozpoczęło się od mocnego uderzenia – już w 10. minucie było 7:2 dla przyjezdnych. Gracze SPR-u systematycznie powiększali dystans, wygrywając do przerwy 20:10. Po zmianie stron przeciwnicy nie narzucali już już takiego tempa, kontrolując przebieg wydarzeń w hali na osiedlu Zawiszów. Ostatecznie skończyło się na jedenastu trafieniach straty. SPR Tarnów zwyciężył 38:27. ŚKPR Świdnica skończy sezon na ósmej, bądź dziewiątej pozycji w tabeli. Wszystko uzależnione jest od wyniku meczu z udziałem MKS-u Wieluń.

/FOTO: Artur Ciachowski/

 

 • Gargamel

  Czy naprawdę przekracza możliwości Waszego dziennikarza sportowego zamieszczenie informacji o strzelcach bramek ? Aż się prosiło także o napisanie kilku słów o udziale juniorów w drużynie ŚKPR w tym meczu. Panie, weź się Pan wreszcie do roboty albo daj Pan sobie spokój z pisaniem. Przy okazji wskażę, że podając tabelę finałowego turnieju siatkarek o wejście do pierwszej ligi popełnił Pan rażący błąd przyjmując zasady punktacji za mecz 3 : 2 : 1 zamiast 2 : 1.

  • Snake1

   To sam sie najmij do redakcji losiu

 • Gargamel

  Ty Snaku, nie bądź mądrzejszy niż ustawa przewiduje. A tak na poważnie, to nim coś napiszesz, to się zastanów, zwłaszcza jak się na czymś nie znasz. Ten Pan Redaktor sportowy od dawna odwala pańszczyznę i podaje znacznie mniej informacji, niż logika i zasady sztuki relacji z imprez sportowych nawet w prowincjonalnych portalach nakazują. Od dawna zwracam na to uwagę temu portalowi, ale to jest walenie w ścianę. Sugerowanie mi przejęcia funkcji tego redaktora nie wchodzi w grę, gdyż wykonuję bardzo pracochłonną pracę za duże pieniądze. Poza tym sprawdź w kodeksie cywilnym, jaki jest zakres umowy najmu. Przynajmniej przy okazji trochę się dokształcisz.