Strona główna 0_Slider Świętuj Dzień Matki z Kinem na szpilkach

Świętuj Dzień Matki z Kinem na szpilkach

0

Już w czwartek 24 maja o godz. 18.00 CINEMA 3D w Świdnicy zaprasza wszystkie Panie na wyjątkową edycję Kina Na Szpilkach z okazji Dnia Matki ze specjalnym udziałem świdnickiej Społecznej Szkoły Muzycznej. Na wszystkie mamy, ale i nie tylko, czeka mnóstwo atrakcji, zabaw z ciekawymi nagrodami, a także seans filmowy.

Wydarzenie rozpocznie się w holu świdnickiego kina. Od godz. 18.00 będzie można skorzystać z porad przygotowanych przez partnerów wydarzenia. Nie zabraknie konsultacji dietetycznych, których udzielać będą CalorEAT oraz doskonale znane Paniom ze „Szpilek” – Centrum Dietetycznego Naturhouse. Pomocne w utrzymaniu doskonalej sylwetki tuż przed wakacjami z pewnością okażą się porady Fitness World z Galerii Świdnickiej czy CrossFit 58100. Swoje usługi prezentować będzie także Depil Concept z Wałbrzycha, strefa SPA Pałacu Jugowice oraz pierwszy raz uczestnicząca w Kinie Na Szpilkach – Pani Roksana Jaroszczak z Physio-Pelvic.

Impreza dla Pań nie może także obyć się bez kosmetyków. Zapoznać będzie się można z propozycjami od Pani Moniki Lubińskiej z Mary Kay, Mydlarni u Franciszka w Świdnicy, a także firmy Souvre. Hol kina również i tym razem wypełnią piękne zdjęcia od Pani Anny Pawłowskiej oraz robiąca duże wrażenie prezentacja makijażu wykonanego przez Studio Lumaki. O ważeniu piwa rzemieślniczego, które znaleźć można na półkach niektórych świdnickich sklepów czy w pubach opowiedzą również dobrze znani w „szpilkowej” społeczności, Panowie z Browaru Hoppy Lab. Wszystkie świeżo upieczone mamy oraz Panie, mające w swoich rodzinach małe dzieci, będą mogły zapoznać się z ofertą sklepu HIT Zabawki, którego wysokiej jakości asortyment sprowadzany m.in. ze Stanów Zjednoczonych, Niemiec czy Szwajcarii. Wszystkiego o tym jak dbać o siebie w trakcie ciąży czy zaraz po urodzeniu będzie można dowiedzieć się natomiast za sprawą Pani Gabrieli Zięby z GabiNetu.

Z GabiNetem pozostaniemy jeszcze chwilę na sali kinowej, gdzie Pani Gabriela opowie co nie co m.in. o masażu w trakcie ciąży czy o kinesiotapingu, a także o tym jak przebiega i wygląda terapia blizny pooperacyjnej po cesarskim cięciu. Na sali czekać będzie na Panie również mnóstwo zabaw z nagrodami.

Jedną z największych atrakcji wieczoru będzie koncert w wykonaniu Społecznej Szkoły Muzycznej ze Świdnicy. Panie będą miały okazję wysłuchać pięknych utworów muzyki klasycznej, nowoczesnej czy filmowej, a przy tym poznać prawdziwe talenty i bogatą ofertę edukacyjną świdnickiej placówki muzycznej. Szkoła ta, nie tylko uczy gry na instrumentach, ale też kształci słuch czy poszerza horyzonty dotyczące historii muzyki czy literatury. Orkiestra wystąpi pod batutą dyrektora placówki, Pana Kacpra Biruli, absolwenta wrocławskiej Akademii Muzycznej i drezdeńskiej Hochschule für Musik w klasie prof. Ekkeharda Klemma.

Tradycyjnie podczas Kina na szpilkach nie zabraknie wyjątkowego seansu. Tym razem będzie to specjalny, przedpremierowy pokaz komedii w znakomitej obsadzie czyli „Pozycja Obowiązkowa”.

Produkcja opowiada historię czterech wieloletnich przyjaciółek, które raz w miesiącu spotykają się w stworzonym na własny użytek klubie czytelniczym. Niejedno już w życiu widziały, przeczytały i przeżyły, ale „Pięćdziesiąt twarzy Greya” okaże się w ich przypadku pozycją wyjątkowo inspirującą. Początkowo nieco onieśmielone, szybko dają się zauroczyć Christianowi Greyowi i jego zmysłowej pomysłowości. A ponieważ, jak wiadomo, życie jest krótkie, panie postanawiają nie tracić czasu i odkryć nowe twarze miłości. I choć z pewnością nie każdy facet to Grey, to niejednemu warto dać szansę…

Bilety już do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

/materiały nadesłane/

Poprzedni artykułDolnośląscy turyści spotkają się w Świebodzicach
Następny artykułSprzątają i wierzą w odbudowę altany [FOTO]