Strona główna 0_Slider Obdaruj Mamę prezentami

Obdaruj Mamę prezentami [KONKURS]

0

Już za moment złożymy życzenia wszystkim mamom. Będzie to okazja nie tylko, by powiedzieć im, że są wyjątkowe i najlepsze na świecie, ale też by podziękować im za troskę i matczyne ciepło. Dla tych, którzy nie mają jeszcze pomysłu jak obradować swoje Mamy, wraz z naszymi sponsorami Centrum Urody „JUSTYNA” oraz Centrum Dekoria przygotowaliśmy konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.

Ponieważ nasze Mamy zasługują na wytchnienie i czas tylko dla siebie, z pewnością ucieszy je wizyta w salonie piękności ufundowana przez świdnickie Centrum Urody „JUSTYNA”. Do wygrania w naszym konkursie są w sumie trzy prezenty. W salonie Mamy będą mogły m.in. wykonać manicure z parafiną na dłonie lub hennę brwi z regulacją, bądź skorzystać z zabiegu pielęgnacyjnego na twarz, dzięki czemu otrzymają od Was chwilę relaksu.

Wspaniałe konkursowe upominki specjalnie dla Waszych Mam przygotowało również Centrum Dekoria w Świdnicy. Dzięki ufundowanym przez sklep kartom podarunkowym o wartości 100 zł i 50 zł obdarowane Mamy będą mogły wybrać sobie prezenty spośród wysokiej jakości estetycznych wyrobów produkowanych w lokalnej żarowskiej fabryce.

Aby wziąć udział w zabawie należy przysłać na adres [email protected] fotografię przedstawiającą jedną z wyjątkowych chwil spędzonych z Mamą. Mail zatytułowany „Dzień Matki” powinien zawierać także imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu (osoby pełnoletniej) oraz zgodę na publikację zdjęć i danych na portalu Świdnica24. Na zdjęcia czekamy do 21 maja do południa, wtedy też nastąpi rozstrzygnięcie konkursu. O wygranej powiadomimy Was telefonicznie. Powodzenia!

/red./

Poprzedni artykułUważaj, gdzie parkujesz! Zajęcie „koperty” grozi odholowaniem
Następny artykułSportowe zmagania, integracja i doskonała zabawa! [FOTO]