Strona główna 0_Slider Filmowe emocje z Cinema3D

Filmowe emocje z Cinema3D [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

0

Jak co miesiąc zaprosiliśmy naszych czytelników do konkursu, w którym stawką było aż 10 biletów na dowolne seanse w świdnickim kinie CINEMA3D. Kto wygrał?

Francuskie komedie zdobywają serca widzów na całym świecie. Do tych szczególnie udanych należy chociażby „Taxi” z 1998 roku w reżyserii Gérarda Pirèsa i według scenariusza Luca Bessona, jednego z najpopularniejszych twórców kina. Od tego czasu ta świetnie przyjęta komedia ze słynnym białym peugeotem doczekała się już kilku kontynuacji. Przed nami kolejna odsłona, tym razem „Taxi 5”. Premiera w Polsce już 4 maja.

To właśnie z tą znaną francuską komedią akcji związany był nasz majowy, wielki konkurs kinowy. Zapytaliśmy Was – Do których filmów z kultowej serii „Taxi” (włącznie z premierą) scenariusz napisał Luc Besson? Ten znakomity reżyser i scenarzysta brał udział w tworzeniu wszystkich pięciu części Taxi. Prawidłowe odpowiedzi przesłali i tym samym zostali laureatami: Justyna Malczyk (4 bilety), Joanna Dudziak (2 bilety), Paweł Kazimierski (2 bilety) i Krzysztof Marczewski (2 bilety). Gratulujemy!

/red./

Poprzedni artykułSłoneczny patrol z Pszenna
Następny artykułSetką przez Świdnicę