Strona główna Wydarzenia Jaworzyna Śląska Doda gwiazdą Dni Jaworzyny Śląskiej. Kto jeszcze zagra?

Doda gwiazdą Dni Jaworzyny Śląskiej. Kto jeszcze zagra?

0

Po Strzegomiu, Świebodzicach, Świdnicy i Żarowie przyszła kolej na ogłoszenie szczegółów tegorocznego święta Jaworzyny Śląskiej. Impreza odbędzie się 8 i 9 czerwca na terenie stadionu miejskiego. Wstęp bezpłatny!

Jak co roku organizatorzy przygotowali dla mieszkańców Gminy Jaworzyna Śląska wiele ciekawych propozycji koncertowych. Tegorocznymi muzycznymi atrakcjami będzie piątkowy występ zespołu disco polo „Piękni i Młodzi” znanego z takich piosenek jak „Ona jest taka cudowna” czy „Niewiara”. Przed koncertem publiczność rozgrzeją występy: Dj-a Disco MC Polo, Nowatora oraz Julii Jaroszewskiej.

W sobotni wieczór, tuż po koncercie Ady Maksymowicz, na jaworzyńskiej scenie wystąpi zespół „Doda & Virgin”, którego, pełnej ekspresji, wokalistki nikomu nie trzeba przedstawiać. Po gwiazdorskich koncertach zaplanowane są także zabawy taneczne, które potrwają do późnych godzin wieczornych.

Podczas tegorocznych dni miasta nie zabraknie oczywiście występów lokalnych artystów, animacji dla dzieci, wesołego miasteczka z urządzeniami rozrywkowymi oraz doskonałego kateringu.

/SOKiBP Jaworzyna Śląska, opr. mn/

Poprzedni artykułKosztowne prowizje za inwestycje w podstrefie. Miało być jeszcze drożej?
Następny artykułJutro otwarcie odnowionego dworca w Żarowie