Strona główna Wydarzenia Świdnica Dietetyczne rewolucje dla rodziców i dzieci

Dietetyczne rewolucje dla rodziców i dzieci

0

Jak zdrowo jeść? Jak zdrowo żyć? Tego dowiedzą się uczestnicy warsztatów dotyczących zdrowego stylu życia, które ruszają już we wtorek, 22 maja. To tego dnia pierwsza grupa par rodzic-dziecko otrzyma skondensowaną dawkę wiedzy i praktyki za sprawą stowarzyszenia Mamy co kochamy.

Dietetyczne Rewolucje przygotowuje stowarzyszenie Mamy co Kochamy przy współpracy z Urzędem Miejskim w Świdnicy, Akademią Nauki – Centrum Świadomego Rozwoju, psychodietetykiem Karoliną Osińską-Marcińczyk, dietetykiem klinicznym Agnieszką Kwiatkowską (gabinet dietetyczny CalorEAT) i doradcą żywieniowym Małgorzatą Czerwińską (Natura i Ja).

Jest jeszcze szansa, aby dostać się na cykl bezpłatnych warsztatów dotyczących zdrowego żywienia pod hasłem Dietetyczne Rewolucje, trwają bowiem zapisy na listę rezerwową. Wystarczy wysłać maila na adres [email protected] i w tytule podać „DR – tydzień …” (i numer tygodnia), a w treści: imiona i nazwiska dwójki uczestników (np. para rodzic-dziecko), wiek uczestników, a także adres e-mail i numer telefonu do jednego z nich.

***

Plan Dietetycznych Rewolucji 2018:
I grupa – warsztaty od wtorku do piątku (22-25 maja), zawsze o godz. 16.00,
II grupa – warsztaty od wtorku do piątku (5-8 czerwca), zawsze o godz. 16.00,
III grupa – warsztaty od wtorku do piątku (12-15 czerwca), zawsze o godz. 16.00,
IV grupa – warsztaty od wtorku do piątku (19-22 czerwca), zawsze o godz. 16.00.

Miejsce:
Akademia Nauki – Centrum Świadomego Rozwoju, Rynek 38/3, Świdnica

 

Poprzedni artykułTanecznym krokiem ku Niepodległej
Następny artykułŚwidnickie święto judo! [FOTO]