Strona główna Sport Piłka ręczna Anilana z Pucharem Szarych Wilków

Anilana z Pucharem Szarych Wilków

0

Pierwsze miejsce dla Anilany II Łódź, drugie dla Zagłębia Sosnowiec i trzecie dla gospodarzy – ŚKPR-u Świdnica. Takie są rozstrzygnięcia Ogólnopolskiego Turnieju o Puchar Szarych Wilków w kategorii chłopców 2005. Impreza z udziałem jedenastu zespołów od piątku do niedzieli odbyła się w hali Zawiszów.

Sportowo i organizacyjnie turniej bardzo udany, co podkreślali zresztą uczestnicy. Z postawy naszego zespołu jestem zadowolony za wyjątkiem półfinałowego meczu z Zagłębiem Sosnowiec. Tak to jest na turniejach, że zdarza się jeden słabszy mecz i to spotkanie nam po prostu nie wyszło. Nasz zawodnik, Dawid Pajdała został uznany najlepszym bramkarzem turnieju, przy czym trzeba też zaznaczyć, że bardzo dobre zmiany dawał mu Damian Wiktor – mówi Tomasz Szporko, trener ŚKPR-u Świdnica.

Klasyfikacja końcowa
1. Anilana II Łódź
2. Zagłębie Sosnowiec
3. ŚKPR Świdnica
4. Anilana I Łódź
5. Zew Świebodzin
6. Dziewiątka Legnica
7. Wisła Płock
8. Spartakus Buk
9. Victoria Piaseczno
10. Trójka Nowa Sól
11. Handball Team Gostynin

Najlepszy zawodnik turnieju: Jan Andrzejczak (Anilana II)

Najlepszy strzelec turnieju: Jakub Żaczek (Zagłębie)

Najlepszy bramkarz: Dawid Pajdała (ŚKPR)

Wyróżnienia dla zawodników ŚKPR-u:

Siódemka turnieju: Kornel Dziedzic, Antoni Szporko

Najlepszy zawodnik drużyny: Maciej Markowski

ŚKPR: Dawid Pajdała, Damian Wiktor, Kornel Dziedzic, Maciej Markowski, Filip Gusiacki, Fabian Kaczor, Igor Michalski, Konrad Holinger, Antoni Szporko, Julian Buczma, Damian Królak, Wiktor Chrząstowski, Ksawery Włostowski, Mateusz Myśliński, Szymon Wieczorek, Stanisław Dzięcielski.

/FOTO: ŚKPR – Piotr Żaba/