Strona główna 0_Slider Przyjaciele pożegnają tragicznie zmarłego motocyklistę

Przyjaciele pożegnają tragicznie zmarłego motocyklistę

19

O wyrozumiałość proszą przyjaciele 23-letniego Igora, który zginął 14 kwietnia w wypadku na drodze krajowej nr 35 w Mirosławicach. Jego motocykl zderzył się z samochodem osobowym. Grupa przyjaciół w pożegnalnej paradzie przejedzie ulicami Świdnicy w najbliższy piątek, 20 kwietnia.

W związku z ceremonią pogrzebową chcemy jako jego przyjaciele motocykliści godnie i z szacunkiem pożegnać naszego przyjaciela. Organizujemy przejazd motocyklistów ze stacji paliw Orlen przy ulicy Esperantystów do ulicy Śląskiej. Następnie przejedziemy eskortując ciało naszego kolegi Igora  na cmentarz przy ulicy Słowiańskiej – informują organizatorzy pożegnania. Na taką formę pożegnania wyraziła zgodę rodzina Igora.

Motocykliści spotkają się na stacji Orlen o godzinie 13.00 i ok. 13.20 przejadą  ulicami Łączną, Wrocławską, Westerplatte, Śląską i ul. Mleczna Droga do ulicy Słowiańskiej. – Nasi koledzy byli u komendanta policji w Świdnicy z prośbą o wsparcie w zabezpieczeniu przejazdu kolumny motocykli ulicami Świdnicy. Niestety, wsparcia policjantów nie dostaniemy – informują przyjaciele Igora. W związku z tym proszą mieszkańców Świdnicy o wyrozumiałość i ostrożność w związku z przejazdem kolumny. Motocykliści będą pilotowani. – Chcemy przeprosić za utrudnienia w ruchu, które mogą powstać przy przyjeździe kolumny – dodają. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się o godzinie 14.00.

/opr. red./

Poprzedni artykułKomplet zwycięstw młodych siatkarzy z SP 1
Następny artykułZmiana warty w marcinowickim posterunku