Młodzieżowy Dom Kultury w Świdnicy i Świdnicki Ośrodek Kultury zapraszają na Przegląd Piosenki Literackiej PaPaLi 2018. Gwiazdą konkursu będzie śpiewający aktor Mariusz Kiljan.
Przegląd przeznaczony jest dla młodzieży 16 –26 lat. Do udziału zapraszamy solistów i zespoły liczące maks. 6 osób. Preferowany własny akompaniament lub zespołu towarzyszącego. W I etapie konkursu jury na podstawie nadesłanych nagrań wyłoni uczestników do prezentacji na scenie. Zwycięzca otrzyma tytuł Grand Prix, a łączna pula nagród wynosi 2 tysiące złotych. Zgłoszenia będą przyjmowane do 11 maja 2018 roku. Szczegóły na stronie MDK i ŚOK.



![Orkiestra Księżniczek wkrótce wystąpi w Teatrze Muzycznym Capitol [ROZWIĄZANIE KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/02/Orkiestra-Ksiezczniczek-fot.-TOMCZYK-ART-5-238x178.jpeg)





![Pączki królowały na zdjęciach Czytelników. Kto otrzymał słodkie nagrody? [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/02/kadr_-fot.-Paula-Lucyk-100x75.jpg)
![Orkiestra Księżniczek wkrótce wystąpi w Teatrze Muzycznym Capitol [ROZWIĄZANIE KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/02/Orkiestra-Ksiezczniczek-fot.-TOMCZYK-ART-5-100x75.jpeg)