Strona główna 0_Slider Piłkarze Polonii-Stali grają o kolejne punkty

Piłkarze Polonii-Stali grają o kolejne punkty [RELACJA LIVE]

0

Drużyna Pogoni Oleśnica jest kolejnym rywalem seniorów Polonii-Stali Świdnica w drodze po punkty na boiskach grupy wschodniej IV ligi dolnośląskiej. Zapraszamy na tekstową relację live z tego pojedynku, startujemy o godz. 16.00 i przypominamy o częstym odświeżaniu strony.

Skład Polonii-Stali: B. Kot, Kozachenko, Wilka, Białas, Ł. Kot, Sowa, Madej, Jagieła, Szczygieł, Szuba, Tragarz

Skład Pogoni: Idziorek, Karga, Koselski, Siódmiak, Sepetowski, Szczypkowski, Kotwa, Korcik, Kapusz, Świder, Świerczyński

zawodnicy już na murawie, za moment zaczynamy

rozpoczynamy spotkanie

6′ – Jagieła dogrywa piłkę z prawej strony boiska, akcję z wnętrza pola karnego finalizuje Tragarz. Prowadzimy z Pogonią Oleśnica 1:0!!!

8′ – długo nie pocieszyliśmy się z prowadzenia, do wyrównania doprowadza Kacper Korcik – mamy 1:1!!!

15′ – gra w środkowej części boiska, więcej operujemy piłką, ale brak groźnych sytuacji

19′ – wymuszona zmiana w naszej drużynie, boisko opuścił Sowa, w jego miejsce Salamon

23′ – Szuba mocno uderza z rzutu wolnego, piłkę pewnie chwyta jednak Idziorek i wciąż mamy 1:1

30′ – kolejny rzut wolny dla świdniczan, górą w tym starciu oleśniccy defensorzy

35′ – tempo gry nieco siadło, posiadamy inicjatywę, lecz nie przekłada się ona na sytuacje bramkowe

39′ – Szczygieł uderza obok bramkarza, piłkę sprzed linii wybija obrońca Pogoni!

40′ – Szuba uderza z rzutu wolnego – niecelnie

43′ – jedna z nielicznych akcji gości mogła zakończyć się golem na 1:2. Piłkarz Pogoni chybił z okolicy 16. metra

koniec pierwszej połowy – 1:1

rozpoczynamy drugą połowę

50′ – rzut wolny dla Pogoni – uderzenie obok bramki

53′ – atomowe uderzenie z rzutu wolnego Wojciecha Szuby – prowadzimy z Pogonią 2:1!!!

57′ – gospodarze wciąż w natarciu, spore zamieszanie w szesnastce rywali, niestety nasze próby zostały zablokowane

61′ – jeden z obrońców Pogoni zagrywa ręką we własnym polu karnym. Do piłki podchodzi Szuba, ale jego strzał z rzutu karnego broni bramkarz gości.

65′ – Matwiejko zastępuje Tragarza

66′ – kolejna zmiana – boisko opuszcza Jagieła, w jego miejsce Łuszkiewicz

69′ – Skowroński zmienia Białasa

70′ – rzut rożny z prawej strony boiska – akcję zamyka wprowadzony przed momentem na boisko Bartłomiej Skowroński!!!

78′ – Myrta zmienia Szczygła – piąta zmiana w świdnickiej drużynie

85′ – świdniczanie z szansą na czwartego gola, strzelamy niestety tylko w boczną siatkę

koniec meczu – wygrywamy 3:1!

Poprzedni artykułŚwidnickie szkoły średnie otworzyły się na nowych uczniów [FOTO]