Strona główna 0_Slider Biszkoptowy Flesz czeka na nowy dom

Biszkoptowy Flesz czeka na nowy dom [FOTO]

0

Flesz to młody, energiczny i radosny psiak. Bardzo cieszą go spacery i chwile, w których opuszcza swój boks. Zwierzak przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy i czeka na nowy dom. Potrzebuje zaangażowanego opiekuna, który będzie mógł poświęcić mu więcej czasu.

Średniej wielkości Flesz ma w sobie domieszkę krwi rasy myśliwskiej i jest psem bardzo aktywnym. – Psiak zachowuje czystość przy regularnych spacerach. Stara się utrzymać czystość w swoim boksie, nie niszczy posłania. Jest psem emocjonalnym, związuje się z właścicielem i bywa, że przy dłuższej nieobecności szczeka, więc potrzebuje domu, w którym będzie zostawał nieco krócej w samotności – opisują zwierzaka pracownicy schroniska.

Wobec psów jest nieco natrętny, to znaczy, że cały czas je zaczepia i musi znaleźć psiego kompana równego sobie, byle nie spokojniejszego. Aktualnie zamieszkuje z nieco większą od siebie, rudą suczką Lejlą, która również ma w naturze zaczepianie innych psów. Z kotami może mieszkać, ale pod warunkiem, że kot akceptuje psa – dodają. Nadaje się do domu ze starszymi dziećmi. Jest bardzo energiczny i może podgryzać podczas zabawy.

Kontakt do schroniska znajdziesz TUTAJ.

/Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy/

Poprzedni artykułWiosna – najlepszy moment na przegląd klimatyzacji
Następny artykułWymienią okna najbardziej potrzebującym