Strona główna Sport Piłka ręczna Trzecia pozycja w Zielonej Górze

Trzecia pozycja w Zielonej Górze

0

Błyskawiczny jednodniowy turniej i krótkich bo krótkich, ale jednak aż pięć meczów mają za sobą Szare Wilczki z zespołu chłopców. W sobotę, 24 marca młodzi świdniczanie z powodzeniem wystartowali w zawodach w Zielonej Górze.

Obok gospodarzy – Spartakusa Zielona Góra i ŚKPR-u w turnieju wystąpiły zespoły Wolsztyniaka, Chrobrego Głogów, Trójki Nowa Sól i Zewu Świebodzin. Najlepszy okazał się Wolsztyniak I przed Chrobrym. ŚKPR z bilansem trzech zwycięstw i dwóch przegranych zameldował się na trzecim miejscu. Podopieczni Tomasza i Anny Szporko pokonali 12:1 Wolsztyniaka II, 13:6 Trójkę oraz 11:8 Spartakusa oraz ulegli 9:19 Chrobremu i 5:8 Wolsztyniakowi I.

Turniej miał dla nas znaczenie przede wszystkim szkoleniowe. Chcieliśmy, żeby jak najwięcej pograli nowi zawodnicy, którzy niedawno dołączyli do drużyny. Za postawę w całym turnieju na pochwałę zasłużyli bramkarze – mówi trener Tomasz Szporko.

ŚKPR: Wiktor, Pajdała – Gusiacki. Holinger, Chrząstowski, A. Szporko, Buczma, Królak, Markowski, Wieczorek, Dzięcielski, Włostowski, Dąbrowski, Dziedzic, Myśliński.

/ŚKPR/