Strona główna Konkursy Świętuj Dzień Kobiet z CINEMA 3D w Świdnicy!

Świętuj Dzień Kobiet z CINEMA 3D w Świdnicy! [ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU]

0

W czwartek 8 marca od 18:00 wyjątkowa edycja Kina Na Szpilkach podczas której odbędzie się premierowy seans komedii „Kobieta Sukcesu”. 

Jeśli jeszcze któraś z pań szuka alternatywy na spędzenie w gronie przyjaciółek Dnia Kobiet, to Kino Na Szpilkach jest idealną propozycją. Idąc za główną bohaterką filmu, który towarzyszy marcowej edycji „szpilek”, na wszystkie panie oprócz doskonałej zabawy czekać będzie też kilka wskazówek i rad na temat osiągania sukcesu. Event standardowo rozpocznie się lampką szampana, przy której będzie można się zapoznać z atrakcjami przygotowanymi przez partnerów wydarzenia. Sukces można odnieść nie tylko na drodze zawodowej ale także np. w sferze świetnej sylwetki, o czym postarają się przekonać panie z Centrum Dietetycznego Naturhouse w Świdnicy czy dietetyk z CalorEAT. Jednak sama dieta mimo, że jest bardzo ważna nie wystarczy i warto wesprzeć ją ruchem, dlatego zapraszać do siebie będzie Fitness World z Galerii Świdnickiej, a panie które jeszcze nie znają systemu treningowego jakim jest crossfit, będą miały okazję dowiedzieć się o jego skuteczności za sprawą CrossFit 58100 ze Świdnicy. Kiedy już dowiemy się jak osiągnąć sukces w sferze ciała, dobrze będzie zapoznać się z ofertą marki Ferm czyli marki modowej dla miłośniczek ubrań dziewczęcych, modnych ale też wygodnych i nietuzinkowych. Również bardzo pomocny będzie salon Brafitti, który podpowie czym kierować się np. przy wyborze biustonosza. Nie zapominajmy, że w drodze po sukces ważne jest także zadbanie o wygląd. Przypomni o tym na pewno oferta kosmetyków Mary Kay a także Souvre. Z wielką pasją swoją ofertę m.in. na makijaż permanentny przedstawi także Studio Lumaki. Aby nastawić się na sukces trzeba mieć do tego odpowiednie otoczenie i bardzo ważne jest tutaj również to, jak mieszkamy. Jeśli więc czegoś nam jeszcze brakuje to podczas Kina Na Szpilkach będzie można zapoznać się z ofertą już otwartego, nowego Centrum Dekoria. Na holu kina pojawi się także Klub Muzyczny Level, który zapraszać będzie na Miasto Kobiet.

Panie które przybędą na marcowe Kino Na Szpilkach odwiedzi także klub Kobiety Biznesu z Wrocławia, który postara się zarazić pozytywną energią, radością i motywacją do działania. Oprócz tego oczywiście nie zabraknie mnóstwa zabaw z atrakcyjnymi nagrodami ale gwiazdą wieczoru niewątpliwie będzie iluzjonista Grzegorz Niczyporuk, który zaprezentuje Paniom bardzo wymagającą i efektowną dziedzinę iluzji, jaką jest iluzja karciana. Panie będą zaskoczone jak wiele można wyczarować z zaledwie jednej talii kart i ile osób naraz może oniemieć z zachwytu! Na deser premierowy pokaz komedii romantycznej „Kobieta Sukcesu”.

Opis Filmu – Główną bohaterką jest Mańka (Agnieszka Więdłocha), szefowa firmy w wielkim mieście, której życie nagle wywraca się do góry nogami. Jej biznes pada ofiarą nieuczciwej konkurencji, związek z Norbertem (Mikołaj Roznerski) przeżywa kryzys, a pod drzwiami mieszkania kobieta zastaje Lilkę (Julia Wieniawa), młodszą siostrę uosabiającą chaos, tak obcy perfekcyjnej Mańce. W jej życie – za sprawą psa i przypadku – wkracza również Piotr (Bartosz Gelner), którego wbrew sobie i mimo serii nieporozumień zdaje się przyciągać. Jako przebojowa kobieta sukcesu, Mańka nie zamierza się poddawać i skupia się na walce o przetrwanie firmy i zdemaskowanie oszustów! Czy nie straci przez to z oczu siostrzanej przyjaźni i szansy na coś nowego?

Świętowanie może oczywiście się wydłużyć za sprawą afterparty! Przez cały weekend po Kinie Na Szpilkach wszystkie Panie zaprasza do siebie multipub Biała Dama, gdzie za okazaniem biletu czeka 20% zniżki. Na 10 marca z kolei zaprasza Klub Muzyczny Level w Świdnicy, który podczas specjalnego koncertu z okazji Dnia Kobiet zespołu Dbomb, za okazaniem biletu wręczy swojego firmowego drinka!

W konkursie organizowanym na portalu Świdnica24 prosiliśmy o podanie dwóch tytułów filmów, w których zagrała Agnieszka Więdłocha. Są to „Czas Honoru”, „Lekarze”, „Syberiada polska”, „Planeta Singli”, „Po prostu przyjaźń”. Laureatką konkursu, która otrzymuje podwójne zaproszenie na  marcową edycję Kina na Szpilkach jest pani Dorota Kulczyk. Gratulujemy!

/artykuł nadesłany/

Poprzedni artykułStrażacy i policjanci zachęcają – podziel się krwią!
Następny artykułŚwidniccy seniorzy i młodzież zbudują międzypokoleniową więź [FOTO]