Strona główna Temat dnia Polskie życie na kredyt

Polskie życie na kredyt

0

Współczesny styl życia nastawiony na konsumpcję wymusza na człowieku ciągłe inwestowanie niemal we wszystko. I chociaż badania pokazują, że przeciętny Polak może sfinansować zakupy, zarówno te podstawowe, jak również czynione jedynie dla przyjemności, z własnych pieniędzy, to niewiele jest dorosłych osób, które miesiąc w miesiąc nie spłacają jakiegoś kredytu. Jakie kredyty są najbardziej popularne wśród Polaków?

Kredyt na poprawę warunków życia

Istnieje grupa dóbr materialnych, których zakup może być, i faktycznie często jest, niemożliwy bez wzięcia kredytu. Do dóbr tych należą głównie nieruchomości. Niewielka grupa ludzi może pozwolić sobie na wydanie kilkuset tysięcy złotych w gotówce na nowe mieszkanie lub dom. Duża część społeczeństwa finansuje zakup nieruchomości środkami pochodzącymi z kredytu hipotecznego. Chociaż jest to duże obciążenie dla domowego budżetu, to kredyty hipoteczne należą do najczęściej zaciąganych zobowiązań bankowych.

Kredyt na środek lokomocji

Kredyty samochodowe cieszą się równie dużą popularnością, co kredyty hipoteczne. To szczególna grupa kredytów, które przeznaczone są na zakup środka lokomocji. Chociaż nazwa produktu wskazuje na samochód, to kredytem tym można sfinansować nabycie innego pojazdu, np. motocykla lub przyczepy kempingowej. Zabezpieczeniem tego zobowiązania jest zakupiony pojazd. Z tego powodu często kredyt samochodowy jest tańszy, niż np. kredyt gotówkowy.

Jak wybrać odpowiednią ofertę? Najwygodniej jest skorzystać z rankingów i opisów, które dostępne są w internecie. Zdecydować się można przykładowo na kredyt samochodowy z www.lowcakredytow.pl. Fachowo przygotowany ranking kredytów samochodowych pomoże podjąć decyzję odnośnie najkorzystniejszej oferty.

Kredyt gotówkowy

Kredyt gotówkowy to trzeci rodzaj kredytu, który należy do grupy najbardziej popularnych produktów bankowych. Kredyty gotówkowe można zaciągać na dowolny cel, chociaż banki często wymagają, aby cel ten został jasno określony.

Wiele banków umożliwia wzięcie kredytu gotówkowego przez internet. Niekiedy nie trzeba nawet odwiedzać placówki banku, wszystkie formalności można załatwić online. Korzystając z takich opcji jak kredyt online z www.lowcakredytow.pl w jednym miejscu można uzyskać informacje o kilku różnych ofertach kredytów, sprawdzić ich szczegóły oraz zobaczyć która opcja jest najbardziej korzystna. Jeżeli wybór padł już na konkretną ofertę,  bezpośrednio z rankingu można przejść na stronę banku i złożyć wniosek o kredyt online. Dzięki temu oszczędza się nie tylko czas, ale i pieniądze.

/artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułPrzy wielkanocnym stole w „Sercu” [FOTO]
Następny artykułNowe miejsca postojowe w Świebodzicach [FOTO]