Strona główna 0_Slider Mistrzowie parkowania

Mistrzowie parkowania [FOTO]

5

Miejsc na pozostawienie samochodów jest coraz mniej. Można zaryzykować stwierdzenie, że trwa bezpardonowa walka o parking. Zastawianie dwóch miejsc jednym autem najczęściej nie jest przypadkowe – to swoista „rezerwacja” dla męża, żony, sąsiada. czasem jednak pomysły na pozostawienie auta nie maja żadnego rozsądnego wytłumaczenia.

Wielu kierowców nie jest zachwyconych, gdy zobaczą swoje auto w cotygodniowym cyklu „Mistrzowie parkowania”. Stanęli „na chwilkę”, „nikomu nie przeszkadzali”, „nie złamali przepisów”, bo „nie ma miejsc do parkowania”. Z pewnością nie jest łatwo, ale czy konieczność pozostawienia samochodu jak najbliżej celu podróży albo byle jak uzasadnia brak szacunku dla innych użytkowników chodników, parkingów i jezdni? Prezentujemy kolejna porcję zdjęć, nadesłanych przez czytelników Swidnica24.pl.

Ul. Traugutta w Świdnicy:

Plac Grunwaldzki w Świdnicy:

Ul. Strzegomska w Świdnicy:

Ul. Budowlana/plac Grunwaldzki w Świdnicy:

Ul. Głowackiego w Świdnicy:

Ul. Grodzka w Świdnicy:

Ul. Kopernika w Świdnicy:

Ul. Leśna w Świdnicy:

Ul. Pułaskiego w Świdnicy:

Ul. Równa w Świdnicy:

Ul. Teatralna w Świdnicy:

Ul. Władysława Łokietka w Świdnicy:

Zaułek Kupiecki w Świdnicy:

Na zdjęcia do cyklu „Mistrzowie parkowania” czekamy WYŁĄCZNIE pod adresem [email protected]. Proszę dopisać, gdzie zostało wykonane zdjęcie. Jeśli czytelnicy uważają, że podczas parkowania uwiecznionego na zdjęciu zostały złamane przepisy i oczekują ukarania kierowców, mogą zdjęcia i informację o niezgodnym z przepisami parkowaniu zgłosić policji.

/red./