Strona główna Wydarzenia Świdnica Bezpłatne “korki” z matematyki i j. niemieckiego

Bezpłatne “korki” z matematyki i j. niemieckiego

2

Przede wszystkim maturzyści, ale także uczniowie pozostałych klas szkół ponadgimnazjalnych i klas gimnazjalnych mogą skorzystać z bezpłatnych powtórek. Zajęcia będą prowadzone w Świdnicy od 22 marca w każdy czwartek.

– W zajęciach z powodzeniem może uczestniczyć młodzież z ostatnich klas gimnazjalnych oraz młodzież z wszystkich klas szkoły średniej. Poziom zajęć i tematyka będzie dopasowywana do potrzeb grupy uczestniczącej – zachęca Waldemar Brykalski, rzecznik prasowy Wspólnoty Samorządowej. Stowarzyszenie projekt realizuje już po raz drugi.

Kolejność pierwszych zajęć powtórkowych z matematyki: funkcja liniowa, funkcja kwadratowa, logarytmy, trygonometria, planimetria.

Zajęcia z matematyki będą prowadzone w każdy czwartek w godzinach 17.00 -19.00. Termin powtórek z języka niemieckiego do ustalenia.

Data rozpoczęcia korepetycji 22 marca 2018 r., godz. 17.00; Świdnica, ul. Gdyńska 25, II piętro – wejście na wprost schodów. Zgłoszenia oraz pytania można kierować na adres e-mail: [email protected]dowa.org

/opr. red./