Strona główna 0_Slider Apel o dom dla Sary

Apel o dom dla Sary [FOTO]

0

Sara bardzo przeżywa pobyt w schronisku. Jest zdezorientowana i bardzo tęskni. Nie potrafimy jej pomóc i uszczęśliwić w naszych warunkach – zwraca się o pomoc świdnicka instytucja. Młoda, 2-letnia sunia źle znosi samotność, cierpi na lęk separacyjny i pilnie potrzebuje domu.

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy zwraca się o pomoc w znalezieniu domu dla suni. – Sara jest psem emocjonalnym i bardzo młodym. Ma poważny problem z samotnością – lęk separacyjny. Sara nie potrafi zostawać sama, za wszelką cenę chce się wydostać, jest wtedy bardzo nieszczęśliwa i musi dać upust emocjom – gryzie, żuje różne materiały i przedmioty – opisują problem pracownicy instytucji. Psiak źle znosi pobyt w schronisku. – Jest zdezorientowana i bardzo tęskni. Nie potrafimy jej pomóc i uszczęśliwić w naszych warunkach – tłumaczą.

Suczka ma 2 lata. – O Sarze i jej atutach można rozpływać się godzinami. Jest to nieduża, zachowująca czystość suczka, która akceptuje inne psy (kotów niestety nie toleruje). Jest łagodną, towarzyską i pełną radości istotą. Sara jest niesamowicie skupiona na człowieku. Tylko pomyślisz, a ona już jest obok. Szybko związuje się z opiekunami. Jest aktywnym psiakiem – zabawki, skoki przez przeszkodę – to wszystko co może robić w czasie aktywności ze swoim ukochanym człowiekiem – przedstawiają psiaka pracownicy schroniska.

Instytucja szuka dla Sary domu, w którym nie musiałaby zostawać sama. – Lęk separacyjny można przepracować i sprawić, że suczka nie będzie tak przeżywać rozłąki, ale wymaga to czasu. Sara szuka też domu, który dokończy jej wychowanie, gdyż bywa niesforna, ale potrafi cierpliwie czekać na ukochaną zabawkę i chce pracować z człowiekiem – dodają .

Kontakt znajdziesz TUTAJ.

/oprac./
/materiały – Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy/