Strona główna Kultura Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu – Klasyka z fortepianem PLUS

Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu – Klasyka z fortepianem PLUS

0

Wydaje Ci się, że muzyka klasyczna nie jest dla Ciebie? Nic bardziej mylnego! Poznaj najseksowniejszą w historii orkiestrę prowadzoną przez lewitującego dyrygenta i pełnego charyzmy pianistę. Wypełniony masą pozytywnej energii koncert zachwyca oszałamiającą muzyką i zaskakuje rozbrajającymi żartami „tu i teraz”, które składają się na kilkadziesiąt wybornych skeczy muzycznych.  

Dojrzalsze i mistrzowsko dopracowane show obfituje w nowe patenty artystyczne na opowiadanie klasyki, Polski i świata znanymi melodiami. Gwarantujemy, że będzie jeszcze gęściej muzycznie, ostrzej politycznie i odważniej obyczajowo. Jednak przy zdecydowanie szybszym tempie narracji i mnóstwie oczyszczającego śmiechu znajdzie się też chwila na refleksję i odrobinę łez wzruszenia.

Zabierzcie swoje drugie połówki oraz dzieci i wspólnie przeżyjcie spotkanie z najbardziej temperamentnym widowiskiem muzycznym w Polsce. Zobaczcie na żywo, jak błyskotliwy wirtuoz i showman Waldemar Malicki wraz z wybitnymi instrumentalistami i  solistami zawadiacko wywracają klasykę do góry nogami. Podczas niezapomnianego koncertu największe hity muzyki poważnej pod batutą Bernarda Chmielarza i w nowoczesnej aranżacji  zostaną pozbawione klasycznej patyny i zaskoczą swoim brzmieniem niczym przeboje napisane współcześnie.  To muzyczna kreacja, w  której orkiestra symfoniczna w kilka minut potrafi się zmienić w energetyczny big band, a eteryczne skrzypaczki w gorące tancerki.

Dwugodzinne show wyreżyserował Jacek Kęcik, a na scenie zobaczymy przy fortepianie Waldemara Malickiego, dyrygenta Bernarda Chmielarza, Anitę Rywalską (sopran), Marcina Pomykałę (tenor) oraz muzyków i Andrzeja Piątka (aktor).

Spektakl będzie miał miejsce w niedzielę 25 lutego w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu przy Palcu Wolności 4. Planowane są dwie odsłony – na godzinę 16.00 i 19.30. Bilety do nabycia na stronach internetowych KulturaiRozrywka.pl, KabaretoweBilety, eBilet.pl, KupBilecik, Biletyna oraz w sieci sklepów EMPik a także poprzez KUP BILET.

Kontakt ws. zamówień grupowych:
tel. 77 441 05 33, e-mail [email protected]

Do zobaczenia!

/artykuł nadesłany/

Poprzedni artykułDomos do burzenia. TBS pokazuje nowy budynek
Następny artykułPowiat Świdnicki znów najlepszy w kręgielni! [FOTO]