Strona główna Wydarzenia Świebodzice Świebodzice na targach turystycznych

Świebodzice na targach turystycznych

0

W niedzielę zakończyły się we Wrocławiu Międzynarodowe Targi Turystyczne i Czasu Wolnego. W wydarzeniu uczestniczyły także Świebodzice. – Promowaliśmy nasze miasto, zachęcając do odwiedzenia Świebodzic, do zwiedzania naszych atrakcji, udziału w ciekawych imprezach miejskich – mówi Ilona Szczygielska, Kierownik Wydziału Promocji, Informacji i Współpracy Zagranicznej UM.

Świebodzice promowały swoje walory wspólnie z Lokalną Organizacją Turystyczną – Księstwo Świdnicko-Jaworskie, którego jest długoletnim członkiem i partnerem. Kolejna, wspólna inicjatywa to promocja miasta na Festiwalu Kwiatów w Książu.


Materiały, dystrybuowane na świebodzickim stoisku, cieszyły się dużym zainteresowaniem, okazuje się, że wielu mieszkańców Dolnego Śląska zna Świebodzice i jego walory; rodziny z sympatią wypowiadały się o rodzinnych festynach zapowiadając, że po raz kolejny przyjadą do Świebodzic na Święto Czekolady 5 maja i sierpniowy Piknik Lotniczy. Oba te wydarzenia stały się już świebodzicką marką, rozpoznawaną na całym Dolnym Śląsku.

/Źródło i zdjęcia UM Świebodzice/

Poprzedni artykułZmiana na basenie SP 4. Nie wszystkim się podoba
Następny artykułZabytki sakralne odzyskują blask… dzięki parafianom [FOTO]