Strona główna 0_Slider Słodki poczęstunek rozdany

Słodki poczęstunek rozdany [FOTO]

4

Choć wiele osób podjęło w tym roku wyzwanie zrzucenia kilku kilogramów i zarzekali się, że są na diecie, to 100 pączków od redakcji Świdnica24 i cukierni „Kasia” rozeszło się w mgnieniu oka. Ten kto zdecydował się przyjąć słodkości w prezencie, zachwalał ich wyjątkowy, tradycyjny smak.

Po raz szósty zaprosiliśmy mieszkańców Świdnicy na słodki poczęstunek z okazji tłustego czwartku. Tak jak w poprzednich latach czekaliśmy na Państwa w Rynku. Nie udało się pobić rekordu 16 minut, ale i tak w dobrym tempie rozdaliśmy 100 pączków. Ten kto zdecydował się przyjąć od nas w prezencie cukiernicze wypieki, zachwalał ich wyjątkowy, tradycyjny smak.

Słodkości świdnickiego mistrza cukiernictwa, odznaczonego przez dzieci Orderem Uśmiechu Eugeniusza Kępy od lat cieszą się powodzeniem u smakoszy. Jego cukiernia działa przy ul. Długiej już blisko 40 lat. W tłusty czwartek do „Kasi” zjeżdżają się klienci z całego regionu, także i dziś jak dzielili się z nami czytelnicy po pączki ustawiały się długie kolejki.

/red./
Zdjęcia: Artur Ciachowski

Poprzedni artykułPączki od radnego Gminy Świdnica Łukasza Świeczko w autobusach MPK
Następny artykułSuplementy intymne dla mężczyzn. Co można dzięki nim osiągnąć?