Strona główna Temat dnia Pączki od radnego Gminy Świdnica Łukasza Świeczko w autobusach MPK

Pączki od radnego Gminy Świdnica Łukasza Świeczko w autobusach MPK

0

Już trzeci rok z rzędu mieszkańcy gminy Świdnica byli raczeni przez swojego radnego pysznymi pączkami z okazji tłustego czwartku. Tradycyjnie radny Łukasz Świeczko rozdawał je od wczesnych godzin porannych w autobusach świdnickiego MPK, którymi mieszkańcy gminy wiejskiej dojeżdżają do pracy i szkół.

Akcja wzbudziła duży zachwyt wśród mieszkańców: Jak zwykle nasz radny stanął na wysokości zadania i pamiętał o nas, mieszkańcach – powiedziała jedna z pasażerek dwunastki.

Z kolei pani Maria z Lutomii, pasażerka linii 60, ucieszyła się, że już po raz kolejny natrafiła na akcję pączkową organizowaną przez radnego Łukasza Świeczko: To bardzo miłe, a pączki, jak co roku, są po prostu przepyszne.

Słodkości tradycyjnie przygotowała jedna ze znanych, świdnickich cukierni. O głos poprosiliśmy również samego inicjatora i fundatora tej akcji, radnego Łukasza Świeczko: Ponieważ zjedzenie dziś pączka przynosi szczęście, życzę wszystkim mieszkańcom gminy Świdnica dużo radości na co dzień. Cieszę się, że akcja ta od lat jest tak pozytywnie odbierana, za co bardzo serdecznie im dziękuję. Żałuję tylko, że z powodów organizacyjnych nie mogłem obdarować pączkami mieszkańców podróżujących na wszystkich podmiejskich liniach.

/artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułTłusty czwartek u Starszaków
Następny artykułSłodki poczęstunek rozdany [FOTO]