Strona główna Magazyn Humor Ołówek Pawła: czapka niewidka?

Ołówek Pawła: czapka niewidka?

0

W kontekście szalejącej grypy i zbliżających się mrozów, dziś kilka słów na temat nakrycia głowy. Jest to bowiem ta część garderoby, która budzi mnóstwo skrajnych emocji. A może przecież uchronić nas przed kłopotami ze zdrowiem.

Latem kapelusze, sportowe czapeczki czy chustki osłaniają przed słońcem, a czasem podczas leśnych wędrówek mogą stanowić ochronę przed owadami, np. niebezpiecznymi kleszczami. Jesienią i zimą czapki, berety, kaszkiety i wszelkie inne dostępne nakrycia głowy to najlepsze zabezpieczenie przed zimnem. Niestety wiele osób, zarówno kobiet jak i mężczyzn, ma opory przed używaniem jakiegokolwiek nakrycia. Ryzykują własne zdrowie w obawie przed „zepsutą fryzurą”. Tymczasem wybór tego rodzaju ubioru jest obecnie tak ogromny, że zapewne każdy znajdzie coś dla siebie. Dostępne są zarówno eleganckie damskie i męskie kapelusze, kaszkiety, berety, jak i stylowe czapki czy eleganckie toczki. Bez względu na to jakiego wyboru Państwo dokonacie, będzie to dobry wybór o ile wybierzecie… nakrycie głowy.

Zainteresowanych pracami Pawła komentującego otaczającą nas rzeczywistość przy pomocy swojego ołówka, zapraszamy na facebookowy profil part of smart.

/red./

Poprzedni artykułDekada na scenie, jubileusz zespołu Tantua [FOTO]
Następny artykułzDolne Ślązaczki polonistki