Strona główna 0_Slider Na Walentynki do CINEMA3D

Na Walentynki do CINEMA3D [ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU]

0

Walentynki – święto miłości. Większość zakochanych ma już plany na walentynkowy wieczór, niektórzy zakupili upominki, inni – którym brak odwagi na osobiste wyznania – wysłali walentynkowe kartki. Bez względu na okoliczności warto w ten dzień pokazać ukochanej osobie, że jest ktoś dla kogo stanowi sens życia.

Wśród naszych czytelników znaleźli się tacy, którzy podzielili się z nami obrazami szczęśliwej, jak wynika z nadesłanych fotografii, miłości. Chcielibyśmy nagrodzić wszystkich, którzy wzięli udział w konkursie, bo każde nadesłane zdjęcie to piękna opowieść o miłości, niestety możemy podarować podwójne bilety do CINEMA3D w Świdnicy tylko czterem szczęśliwcom. Po burzliwej dyskusji postanowiliśmy nagrodzić następujące zdjęcia, które ilustrują różne oblicza miłości:

MIŁOŚĆ ponad wszystko – fotografia nadesłana przez pana Mateusza Nowaka

MIŁOŚĆ łamiąca stereotypy i konwenanse, trwająca wbrew wszelkim przeciwnościom losu – zdjęcie nadesłane przez panią Katarzynę Darowską

Zmysłowa, romantyczna… po prostu MIŁOŚĆ – fotografia od pani Natalii Kinast

MIŁOŚĆ oczami dziecka – piękny przykład Rodziców – zdjęcie od pani Ewy Długołęckiej

Wszystkim, którzy wzięli udział w naszym konkursie gratulujemy pomysłowości, odwagi i pięknego uczucia. Dbajcie o nie, by nigdy nie zgasło. Pozdrawiamy!

/red./

Poprzedni artykułNowa publikacja o świdnickiej katedrze ma inspirować do jej ocalenia [FOTO]
Następny artykułCo z remontem alei Niepodległości? Przetarg unieważniony