Strona główna 0_Slider Mistrzowie parkowania

Mistrzowie parkowania [FOTO]

1

Jak zająć dwa miejsca postojowe… skuterem? Da się, co udowadnia posiadacz pojazdu, „przyłapanego” na osiedlu Zawiszów w Świdnicy. Czytelnicy, nadsyłający zdjęcia do cyklu „Mistrzowie parkowania” bardzo często opatrują fotografię adnotacją, że „to już nie pierwszy raz”, „robi tak stale”, „chyba na złość sąsiadom”.

Samochodów przybywa i brak miejsc postojowych z roku na rok jest coraz większym problemem. Czasem wystarczy odrobina dobrej woli, by nie odbierać szans na postawienie samochodu innym kierowcom. Warto też pomyśleć o pieszych, którzy – zwłaszcza w centrum Świdnicy – często są zmuszani do przeciskania się po zastawionych chodnikach lub wchodzenia na jezdnię.

Aleja Niepodległości w Świdnicy:

Ul. Pułaskiego w Świdnicy:

Ul. Kopernika w Świdnicy:

Ul. Pułaskiego w Świdnicy:

Ul. Siostrzana w Świdnicy:

Ul. Władysława Łokietka w Świdnicy:

Aleja Niepodległości w Świdnicy:

Ul. Mickiewicza w Żarowie:

Na zdjęcia do cyklu „Mistrzowie parkowania” czekamy WYŁĄCZNIE pod adresem [email protected]. Proszę dopisać, gdzie zostało wykonane zdjęcie. Jeśli czytelnicy uważają, że podczas parkowania uwiecznionego na zdjęciu zostały złamane przepisy i oczekują ukarania kierowców, mogą zdjęcia i informację o niezgodnym z przepisami parkowaniu zgłosić policji.

/red./

Poprzedni artykułŚwidniczanki wicemistrzyniami Dolnego Śląska!
Następny artykułMamy medal z pięściarskich Mistrzostw Polski! [FOTO]