Strona główna Konkursy Magiczno-Akrobatyczne Show w Świdnicy!

Magiczno-Akrobatyczne Show w Świdnicy! [ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU]

0

Magiczno-Akrobatyczne Show to godzinne widowisko, podczas którego publiczność spotka się z różnorodnymi formami akrobatyki, gimnastyki z elementami tańca, cyrku, a także magii i iluzji. Zaprezentują się młodzi, utalentowani artyści, którzy swoje życie oddali pasji. Artyści mają za sobą wiele występów w Polsce, a także poza granicami naszego kraju. Po raz pierwszy wyruszają w trasę po ośrodkach kultury, a jednym z miast, w którym zrobią istne show, jest Świdnica! Wszystko będzie miało miejsce już 16 lutego w Świdnickim Ośrodku Kultury. Start o godzinie 18:00.

Marina Laikina – absolwentka rosyjskiej szkoły sztuki cyrkowej, mistrzyni Rosji w akrobatyce napowietrznej (2014 rok), laureatka wielu prestiżowych konkursów, założycielka Aerial Circus School Flying Flower. Jej najnowszym  sukcesem, który osiągnęła podczas ostatniej jesieni 2017, jest udział w telewizyjnym programie „Mam Talent”. Marina swoim „demonicznym” występem na szarfach zachwyciła sławne jury oraz tysiące widzów przed telewizorami. Akrobatce udało się dojść do półfinału, tam zaś pokazała swoją inną stronę. Małgorzata Foremniak stwierdziła, że dla niej „jest to coś nowego”, Agustin Egurrola przyznał, że jest „wszechstronnie uzdolniona”, natomiast z ust Agnieszki Chylińskiej padły słowa: „program Mam Talent szczyci się takimi artystami”. Podczas show w Świdnicy Marine będzie można zobaczyć w powyższych odsłonach, dodatkowo zaprezentuje „bajkowy” pokaz z hula hop na wielkiej, kryształowej kuli.  Z całą pewnością publiczność będzie zachwycona jej występami! Dziewczyna czyni cuda – ma po prostu talent!

Iluzjonista Bartosz Lewandowski – odbiegł od stereotypu innych „magików” w „czarnych kapeluszach oraz frakach”, postanowił  realizować własne pomysły, prezentując nowoczesne wydanie iluzji. Dzięki temu trafia i zaciekawia ona większą część odbiorców. Także jest uczestnikiem programu „Mam Talent”.  W jego wykonaniu będzie można zobaczyć iluzję komiczną, która z całą pewnością wywoła sporo śmiechu u dzieci, jak i dorosłych. Iluzjonista, podobnie jak Marina, pokaże kilka swoich „twarzy”  i zaprezentuje się ze swoich różnych stron. Etiuda z latającym stołem, lewitacją kuli sprawi, że wszyscy będą oczarowani i przez chwilę poczują się jak w nierealnym świecie. Świetnie dogaduje się z publiką, dlatego też bez trików z udziałem widzów się nie obejdzie! Głównym numerem Bartka Lewandowskiego jest show z żywymi ptakami, które w „magiczny” sposób pojawiają się i znikają. Wszystko to w oprawie błysków ognia, manipulacji ze świeczkami oraz innych niewyjaśnionych zjawisk. Po jego pokazach widownia pokocha iluzję!

Olga Zagórska i Łukasz Grzybowski – przyjadą ze stolicy „akrobatyki” – Rzeszowa. Łukasz Grzybowski to mistrz w trikach sportowo-akrobatycznych. Znany wśród młodych ludzi, popularny w internetowych serwisach takich jak „instagram”, „snapchat”, „facebook”, również zaprezentuje się podczas widowiska. Występował w Polsce i za granicą! Razem z Olgą przygotowali  zapierające dech w piersiach układy akrobatyczne.

Igor Gajewski – młody talent z Bielska Białej. Specjalizuje się w gimnastyce napowietrznej na kole. Igor zdradził nam, że być może w tym roku zobaczymy go na mistrzostwach Polski w Aerial Hoop!

Bilety w cenie 30 zł do nabycia w Świdnickim Ośrodku Kultury oraz online na kupbilecik.pl. Tymczasem nasi czytelnicy panie Grażyna Gryka i Joanna Topolska-Wabik oraz panowie Stanisław Tuczkowski, Kazimierz Rutkowski i Mateusz Nowak wygrywają pojedyncze zaproszenia na piątkowe show. Wszyscy oni poprawnie odpowiedzieli na pytanie do jakiego etapu programu „Mam Talent” dotarła Marina Laikina – oczywiście do półfinału.

Fanepage wydarzenia: https://www. facebook.com/flyingflowershow/

/artykuł nadesłany/

Poprzedni artykułWalentynkowa randka w CINEMA3D [KONKURS]
Następny artykułŚwidnica od podwórza – odc. IV [FOTO]