Strona główna 0_Slider Kończą się zapasy dla zwierzaków. Schronisko prosi o wsparcie

Kończą się zapasy dla zwierzaków. Schronisko prosi o wsparcie

10

Potrzebna jest zarówno mokra jak i sucha karma szczególnie dla psich seniorów oraz szczeniaków, ale też dla kociaków. Brakuje również akcesoriów dla zwierzaków, jak chociażby obroży dla duży psów. Kurczą się także zapasy żwirku dla kotów oraz środków czystości. O wsparcie, organizację zbiórek i przekazywanie darów zwraca się z prośbą świdnickie Schronisko dla Bezdomnych Zwierzaków.

Nasze zapasy artykułów dla zwierząt zaczęły się niebezpiecznie kurczyć. Często pytacie nas, co aktualnie jest najbardziej potrzebne. Jeśli chcesz zorganizować zbiórkę na pomoc psom i kotom ze świdnickiego schroniska dla bezdomnych zwierząt, to wiedz, że teraz jest na to idealny czas – piszą na fanpage’u świdnickiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt pracownicy instytucji.

Aktualnie w placówce pomagającej bezdomnym zwierzakom brakuje chociażby mokrej karmy dla szczeniąt (puszki i saszetki Junior), dobrej jakości mokrej i suchej karmy dla psów, szczególnie seniorów (przykładowe marki: Rinti, Rocco, Animonda, Dolina Noteci, Lukullus oraz suche: Brit, Bosch, Josera, Purizon). Kończą się również zapasy mokrej karmy dla kotów (wszelkie puszki i saszetki), ale też żwirku. – Podane przykładowe marki karm mają dużą zawartość mięsa w stosunku do tych obecnych w marketach, więc można porównać składy i zakupić produkty o podobnych właściwościach – wyjaśniają pracownicy schroniska. Potrzebne są także akcesoria dla zwierzaków, w tym chociażby obroże dla dużych psów. – Jeśli masz używaną po swoim psie, nic nie szkodzi! Sprawna obroża, zyska u nas drugie życie – tłumaczą. W spisie darów dla instytucji są także środki czystości jak np. płyn do mycia podłóg.

Plakaty zbiórkowe można odbierać w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy przy ul. Pogodnej 3. Tam też można przekazywać wszystkie dary. W przypadku problemów z transportem, po wcześniejszym umówieniu, instytucja jest w stanie sama odebrać większą ilość zebranych rzeczy.

Z instytucją można się skontaktować pod nr tel. 733 093 663 lub 790 241 451, a także mailowo pod adresem: [email protected]

/oprac./
/źródło: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy/

Poprzedni artykułDofinansowanie na wymianę ogrzewania w Świebodzicach
Następny artykułPo śmierci w celi prokuratura umarza postępowanie