Kolejny udany start w imprezie rangi ogólnopolskiej ma za sobą nauczyciel wychowania fizycznego z SP 105 Paweł Kondzior. Świdniczanin zdobył dwa medale podczas rozgrywanych w Toruniu XXVII Halowych Mistrzostwach Polski Masters w Lekkiej Atletyce.
Nasz zawodnik sięgnął po srebrny medal w biegu na 400 metrów, uzyskując czas 57,26 sek. Do tego wywalczył jeszcze brąz na 800 metrów (2:08.94). Ogółem do zawodów zgłoszono 464 zawodników (95 kobiet i 369 mężczyzn). W wolnym czasie Paweł Kondzior trenuje lekkoatletykę przy Zespole Szkół Mechanicznych w Świdnicy (treningi odbywają się we wtorki i piątki w godz. 15.30 – 17.00) w klubie Olimpia pod okiem trenera Miciosa Teodosiadisa. Swoją postawą, przykładem i zaangażowaniem z pewnością zaszczepia i motywuje młodzież do uprawiania tej pięknej dyscypliny sportu.


![Wielka siatkówka już w sobotę. Na starcie 48 par [POD NASZYM PATRONATEM]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/06/pilka-plazowa-turniej-pierogi-na-skrzydlach-Swidnica-28-06-2025-39-238x178.jpg)

![Zalane piwnice i podtopione posesje. Bilans niedzielnej burzy nad regionem [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/burza-2026.06.21-mix-100x75.jpg)

![Ulewa i potężna burza sparaliżowały region, drzewo zablokowało tory [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/page-15-100x75.jpg)



