Strona główna Temat dnia 56. salon otwarty w Świdnicy

56. salon otwarty w Świdnicy

0

W Świdnicy otwarto nowy sklep polskiej sieci Partner AGD RTV. Jest to już 56. salon wywodzącej się z Krakowa sieci, która od 28 lat oferuje klientom wysokiej klasy sprzęt AGD i RTV w korzystnych cenach. W związku z otwarciem na klientów czekają ciekawe wydarzenia towarzyszące oraz wyjątkowe oferty.

Profesjonalna i miła obsługa zawsze gotowa pomóc

Świdnicki salon zlokalizowany jest przy ulicy Rolniczej 1 na osiedlu Zarzecze, obok Polomarketu. Wśród asortymentu znaleźć można sprzęt AGD, RTV, foto a także elektronikę, m.in. smartfony, tablety, laptopy i konsole oraz chemię domową. „To co nas wyróżnia to stała możliwość negocjacji cen, szeroka oferta sprzętu do zabudowy oraz miła, doświadczona załoga, która zawsze służy klientowi informacją i pomocą, starając się znaleźć rozwiązanie najkorzystniejsze dla tej konkretnej osoby” – mówi Bartłomiej Piórecki Dyrektor ds. detalu. Polska sieć jest także partnerem Karty Dużej Rodziny. „Dodatkowo w stałej ofercie proponujemy naszym klientom raty 0%, 5 lat gwarancji na wybrane modele sprzętu a także usługi dodatkowe jak transport z wniesieniem” – wylicza Dawid Bernaś Kierownik regionu.

Kierownik świdnickiego salonu Maciej Araszczuk

W trakcie weekendu otwarcia w dniach 26-27 stycznia na klientów czeka wiele atrakcyjnych ofert. „Przygotowaliśmy licytacje wybranych produktów, których cena wywoławcza zaczyna się od 1zł. Oprócz tego oferujemy w super cenach specjalnie na otwarcie m.in. pralkę INDESIT za jedyne 599zł, smartfon HUAWEI za 699zł oraz 49 calowy telewizor LG w cenie 1599zł. Takich okazji jest dużo więcej.” – opowiada Kierownik salonu Maciej Araszczuk – „Można przedłużyć gwarancję na zakupiony sprzęt. Zapewniamy transport sprzętu z wniesieniem w cenie. Zakupy można zrobić także w systemie ratalnym. Zapraszamy do naszego salonu tuż obok Polomarketu przy ul. Rolniczej.”

Salon zlokalizowany przy ulicy Rolniczej 1 obok Polomarketu

Aktualności na temat wydarzeń i promocji w Partner AGD RTV można śledzić na facebookowym profilu sieci pod adresem https://www.facebook.com/partneragdrtv/

/artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułKomendant świdnickiej Straży Pożarnej żegna się ze służbą [WYWIAD]
Następny artykułPrzetarg na modernizację letniego basenu unieważniony