Strona główna 0_Slider Weekend Imperium Mocy w Galerii Świdnickiej! Pokażmy moc serc!

Weekend Imperium Mocy w Galerii Świdnickiej! Pokażmy moc serc!

0

Z okazji nadchodzącego 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 13 i 14 stycznia Galerię Świdnicką opanuje Imperium Mocy. Wydarzenie skierowane jest nie tylko do najmłodszych gości centrum, ale również do wszystkich fanów kultowej produkcji George’a Lucasa. 

Główną atrakcją będzie unikatowa na skalę europejską wystawa wiernie odtworzonych postaci, statków oraz pojazdów gwiezdnej floty z autografami aktorów. Na terenie Galerii Świdnickiej będzie można spotkać bohaterów kultowej sagi, a najmłodsi będą mieli szansę wstąpić do akademii adeptów mocy, w ramach której m.in. nauczą się władać mieczami świetlnymi i stoczą walkę z ciemną stroną mocy. Po zakończeniu zajęć w akademii, wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowy, imienny dyplom jej ukończenia. Podczas wydarzenia odbywać się będą rodzinne quizy i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, sprawdzające wiedzę uczestników na temat filmów.

Przez cały weekend na terenie centrum obecni będą wolontariusze rozdający charakterystyczne serduszka i zbierający pieniążki na rzecz 26. Finału WOŚP, którego celem jest pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. Dodatkowo w niedzielę 14 stycznia prowadzone będą licytacje atrakcyjnych fantów, przekazanych przez firmy, instytucje i ludzi dobrej woli. O godzinie 20.00 odbędzie się pokaz sztucznych ogni, czyli tradycyjne „Światełko do nieba”. Partnerem wydarzeń jest Świdnicki Ośrodek Kultury.

Wystawa Imperium Mocy dostępna będzie przez cały weekend w godzinach otwarcia centrum, natomiast pozostałe atrakcje czekać będą na uczestników w sobotę i w niedzielę w  godzinach 12.00-18.00.

Bądźcie z nami! Pokażmy moc serc!

Siema!

Poprzedni artykułPiłkarskie święto już w najbliższą niedzielę!
Następny artykułCo grają w kinie? [REPERTUAR CINEMA3D]