Strona główna 0_Slider Piłkarskie święto już w najbliższą niedzielę!

Piłkarskie święto już w najbliższą niedzielę!

0

Przed nami już szósta edycja Charytatywnego Halowego Turnieju Piłkarskiego organizowanego przez Fundację „Łączy nas Football”. W niedzielę, 7 stycznia (godz. 15.00, hala na Zawiszowie) polskie gwiazdy piłki nożnej pomagać będą trójce ciężko chorych dzieci – Krystianowi ze Świdnicy, Lili z Lubina oraz Łukaszowi z Poznania!

W turnieju piłkarskim do rywalizacji przystąpią cztery zespoły: Polonia Świdnica i Przyjaciele, Zagłębie Lubin, Lech Poznań – oldboje i reprezentacja Fundacji Wspierania Sportu „Łączy nas Football”. Na parkiecie nie zabraknie oczywiście jak zawsze znanych piłkarzy i przedstawicieli sceny muzycznej oraz kabaretowej…

Mamy ogromną satysfakcję, że z roku na rok odwiedza nas coraz większa grupa znanych, obecnych i byłych polskich piłkarzy. Wśród nich zobaczymy tym razem m.in. Arka Piecha, Janusza Gola, Bartosza Rymaniaka, Błażeja Augustyna i wielu innych, także zawodników pierwszego zespołu Zagłębia Lubin. Zapowiedzieli, że ponownie odwiedzą nas bracia Żewłakow, a w drużynie Oldbojów Lecha Poznań zagrają legendarni piłkarze tego klubu, tacy jak np. Jarek Araszkiewicz. Nie tylko piłkarzy zobaczymy jednak w niedzielę na parkiecie, piłkę będą kopać również Robert Korólczyk z Kabaretu Młodych Panów, a także Liber. Bez wątpienia wielką atrakcją będzie również występ Pawła Skóry – mistrza świata we freestyle football (pokazy sztuczek piłkarskich). Całą imprezę rozpoczną swoim efektownym występem, znane już nie tylko w naszym mieście – świdnickie Mażoretki. Nad całością czuwać będą znani dziennikarze sportowi – Robert Skrzyński i Remigiusz Jezierski. Obecność gwiazd ma bez wątpienia bezpośredni wpływ na wysokość kwot, które udaje nam się pozyskiwać i przekazywać na leczenie naprawdę bardzo chorych dzieci. W tamtym roku kwota ta wyniosła 45 tys zł! Tym razem również całość środków finansowych, które uda nam się pozyskać w trakcie trwania naszej imprezy z licytacji koszulek, sprzedaży cegiełek i wszelkiego rodzaju darowizn przeznaczymy na taki cel. Pomożemy teraz Krystianowi ze Świdnicy, Lili z Lubina oraz Łukaszowi z Poznania – twierdzi organizator akcji, prezes Fundacji „Łączy nas Football” Wiesław Żurek.

Piłkarskim zmaganiom towarzyszyć będą również emocje, związane z licytacjami atrakcyjnych piłkarskich gadżetów, wśród których m.in.:

– koszulka Roberta Lewandowskiego – klubowa z Bayernu Monachium
– koszulka Roberta Lewandowskiego – reprezentacyjna
– koszulka Kuby Błaszczykowskiego – klubowa VFL Wolfsburg
– koszulka Kuby Błaszczykowskiego – reprezentacyjna
– koszulka Arka Milika – klubowa FC Napoli
– koszulka Piotra Zielińskiego – FC Napoli
– koszulka Kamila Glika – reprezentacyjna
– koszulka Łukasza Fabiańskiego – reprezentacyjna
– koszulka Zbigniewa Bońka – reprezentacyjna
– koszulka Michała Pazdana – klubowa Legia Warszawa
– koszulka Kuby Świerczoka – klubowa Zagłębie Lubin
– koszulka Duszana Kuciak – klubowa Lechia Gdańsk
– piłka z autografami całego zespołu Legia Warszawa
– piłka z autografem Zbigniewa Bońka
– koszulka Waldka Soboty – klubowa FC St. Pauli
– koszulka Klubu Vive Kielce – z autografami całego zespołu
– koszulka Pawła Olkowskiego – klubowa FC Koln

Wstęp na turniej to zakup numerowanej cegiełki o wartości 10 zł. Posiadacze cegiełek wezmą udział w losowaniu bardzo atrakcyjnych nagród, w tym m.in.:

– piekarnik do zabudowy firmy Elekctrolux
– smartfon
– tablet
– lodówka
– złoty pierścionek z brylantem
– vouchery do restauracji Kryształowa, Wołowina, McDonalds, Pałac Makowice
– voucher do Salonu Urody „La Beaute” o wartości 250 zł
– wejściówki do kina Cinema 3D
– vouchery upoważniające do zniżek ubezpieczeniowych Ergo Hestia

Losowanie nagród nastąpi zaraz po zakończeniu turnieju. Zabawa z pewnością będzie przednia, a cel szlachetny, dlatego więc serdecznie zapraszamy! Niedziela, 7 stycznia, godz. 15.00, hala na osiedlu Zawiszów w Świdnicy – zaprasza Wiesław Żurek.

Poprzedni artykułUderzył w latarnię [Aktualizacja]
Następny artykułWeekend Imperium Mocy w Galerii Świdnickiej! Pokażmy moc serc!