Strona główna 0_Slider Świdnicki Bieg Noworoczny. Uwaga będą utrudnienia

Świdnicki Bieg Noworoczny. Uwaga będą utrudnienia [MAPKA]

0

W związku z organizacją Świdnickiego Biegu Noworocznego, w niedzielę 14 stycznia na terenie osiedla Zawiszów pojawią się niedogodności w ruchu drogowym. Utrudnień można spodziewać się przy ulicy Jana Długosza oraz na parkingu przy ulicy Galla Anonima 48-56.

Impreza, organizowana przez Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Świdnicką Grupę Biegową, odbędzie się w okolicach hali Zawiszów. – Fragment trasy Świdnickiego Biegu Noworocznego ZUPBADURA 2018 wyznaczony został przez ulicę Jana Długosza. Pas tej drogi prowadzący w kierunku ulicy Galla Anonima zostanie wyłączony z ruchu na czas trwania biegu, w godzinach od 11:00 do 12:30. Organizatorzy wydarzenia proszą także o niepakowanie pojazdów na parkingu przy ulicy Galla Anonima 48-56, 14 stycznia od godz. 9.00 do 12.30 – informuje Magdalena Dzwonkowska, rzecznik prasowy UM w Świdnicy.

Po raz pierwszy, w ramach wydarzenia, bieg główny zaplanowano na dwóch dystansach: 5 i 10 km. Zmodyfikowano też dystanse biegów towarzyszących dla dzieci i młodzieży. Łączny limit uczestników biegów głównych wynosił 400 osób, zaś biegów towarzyszących – 150 osób. 50 miejsc do biegów towarzyszących zostanie rozdysponowanych poprzez zapisy bezpośrednio w biurze zawodów w dniu imprezy. Udział w biegach dzieci i młodzieży jest bezpłatny. Więcej na temat imprezy sportowej przeczytasz TUTAJ.

/oprac./

Poprzedni artykułW Strzegomiu powstaje Aleja Rzeźb [FOTO]
Następny artykułChcą stworzyć Deklarację Świdnicką