Strona główna 0_Slider Nie żyje mężczyzna przygnieciony przez ciężarówkę

Nie żyje mężczyzna przygnieciony przez ciężarówkę [FOTO]

22

Do tragicznego wypadku doszło na łączniku przy zjeździe na Nowice. Tir jadący od strony Świdnicy zjechał na przeciwległy pas i uderzył w samochód marki Hyundai. W wyniku zdarzenia zmarł przygnieciony przez naczepę ciężarówki kierowca auta osobowego.

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło około godz. 11.00. Jak informuje Robert Topolski z KPP w Świdnicy, ze wstępnych ustaleń wynika, że jadący od strony Świdnicy tir zjechał na przeciwległy pas i uderzył w samochód osobowy marki Hyundai. Według świadków doszło do zderzenia czołowego, a ciężarówka zjechała na przeciwległy pas w wyniku pęknięcia opony.

Wypadku nie przeżył kierowca pojazdu osobowego, który został przygnieciony przez naczepę tira. Mężczyznę kierującego pojazdem ciężarowym przewieziono do szpitala. Na razie nie wiadomo, jakie obrażenia odniósł.

Aktualizacja: Zmarły to 33-letni mieszkaniec województwa łódzkiego. Kierowca ciężarówki nie odniósł poważnych obrażeń. Nie został aresztowany. Od mężczyzny pobrano krew do badań na zawartość alkoholu lub innych, niedozwolonych substancji.

/red./
/Zdjęcia: Dariusz Nowaczyński/

Poprzedni artykułNaczepa spadła na samochód osobowy
Następny artykułStrzegomskie przedszkole przeszło metamorfozę [FOTO]