Aktualizacja 13.03.2018: Capri nadal czeka na nowy dom.
Capri jest miłą i spokojną istotą. Straciła ogon, ale nie przeszkadza jej to w codziennym życiu. Urocza, dorosła już kotka czeka na nowego właściciela w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy.

Kotka przebywa w świdnickim schronisku od października ubiegłego roku. – Ta śliczna, łaciata krówka kocha ludzi. Nie narzuca kontaktu, ale uwielbia mizianie i głaskanie. Mruczy i wtula się w dłoń. Kot cudo – opisują zwierzaka pracownicy instytucji.
Capri nie ma ogona. – Utraciła go już dawno temu. W schronisku wykonaliśmy tylko zabieg zaszycia i amputacji martwego końca. Mimo to radzi sobie znakomicie – dodają. Kotka odsuwa się od innych kotów, boi się ich i nie akceptuje ich obecności. Potrafi korzystać z kuwety. Potrzebuje czasu na pełną aklimatyzację.
Informacje o adopcji na stronie schroniska.
/Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy/




![Młode dziki uwięzione w korycie rzeki. Z pomocą ruszyli strażacy [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/05/Swiebodzice-male-dziki-uwiezione-2026.05.27-mix-100x75.jpg)
![Sezon kąpielowy coraz bliżej. Strażacy ćwiczyli w Komorowie [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/05/zalew-Komorow-cwiczenia-strazakow-2026.05.27-1-100x75.jpg)


