Strona główna 0_Slider Kto porzucił szczeniaka pod apteką?

Kto porzucił szczeniaka pod apteką?

2

Świdniccy strażnicy byli przekonani, że właściciel psiaka robi zakupy w aptece, kiedy jednak zobaczyli, że po kilku godzinach zwierzę nadal jest przywiązane do barierki, postanowili interweniować. Szczeniak trafił do schroniska. Do dzisiaj trwają poszukiwania właściciela.

25 stycznia 2018 r. o godz. 9:20 uwagę strażników miejskich przykuł szczeniak przywiązany tęczową smyczą do barierki przy podjeździe dla inwalidów na ul. Lelewela. Mógłby się to wydawać normalny widok. Właściciel czworonoga wszedł na chwilę do apteki pozostawiając psinę na zewnątrz. Patrolując powtórnie pl. Grunwaldzki o godz. 11:55 mundurowi zastali szczeniaczka w tym samym miejscu – opisuje Jacek Budziszewski ze Straży Miejskiej. O godz. 12:30 piesek został zabrany do świdnickiego schroniska dla zwierząt.

Straż miejska prowadzi czynności zmierzające do ustalenia osoby odpowiedzialnej za takie postępowanie i w związku z tym prosi o kontakt osoby mogące wskazać właściciela czworonoga. Telefony kontaktowe to 986, 74 851 56 70 i 74 851 56 75.

Poprzedni artykułKarambol na łączniku: winna mgła i brak ostrożności
Następny artykułSzóstka w Lotto padła w Świdnicy!