Strona główna 0_Slider Grażyna Łobaszewska wystąpi z młodymi talentami

Grażyna Łobaszewska wystąpi z młodymi talentami [KONKURS]

0

Gościnny występ cenionej polskiej wokalistki Grażyny Łobaszewska zaplanowano 25 lutego w świdnickiej Baszcie. Podczas koncertu zaprezentują się uczestnicy warsztatów wokalnych „The voice of…”. Dwa pojedyncze zaproszenia można wygrać w naszym konkursie.

Grażyna Łobaszewska znana z takich piosenek jak „Czas nas uczy pogody”, „Piosenka o ludziach z duszą” czy „Gdybyś” odwiedzi Świdnicę, by poprowadzić warsztaty wokalne „The voice of…”, organizowane przez Studio Muzyczne „Katharsis”. Ich finałem będzie koncert uczestników zajęć z gościnnym udziałem cenionej wokalistki i kompozytorki. Muzyczne wydarzenie rozpocznie się o godz. 17.00. Bilety w cenie 40 zł, dostępne będą w Restauracji Baszta od 5 lutego.

Wygraj wejściówkę!
Dla naszych Czytelników mamy dwa pojedyncze zaproszenia na finałowy koncert z udziałem Grażyny Łobaszewskiej. Wystarczy przesłać do nas e-maila zatytułowanego „koncert” na adres [email protected] do 6 lutego. W wiadomości należy wymienić co najmniej dwie piosenki artystki. E-mail powinien zawierać również imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu (do wiadomości redakcji) oraz zgodę na opublikowanie danych w przypadku wygranej.

Więcej informacji na temat III edycji warsztatów wokalnych „The voice of…” znajdziesz TUTAJ.

/oprac./
/materiały organizatora/

Poprzedni artykułCena działek 3 miliony złotych. Na przygotowanie pod inwestycje prawie dwa razy tyle
Następny artykułMoże mocniej powiać