Strona główna Temat dnia Centrum Pięknego Ciała – miejsce stworzone z myślą o kobietach

Centrum Pięknego Ciała – miejsce stworzone z myślą o kobietach

0

Dużym zainteresowaniem cieszyło się otwarcie Centrum Pięknego Ciała, na które przybyło około 100 osób. To miejsce stworzone z myślą o paniach, które w miłej, swobodnej atmosferze chcą zadbać o swoje ciało.

Wyszczuplamy, ujędrniamy, modelujemy, redukujemy cellulit – wyliczała Magdalena Rumiancew – Wróblewska, właścicielka. Zebrane na 120 metrach kwadratowych osoby mogły zapoznać się z urządzeniami, poznały profesjonalny personel, wypróbowały bieżnie Vacu i rolki. Przy lampce szampana i pysznym cateringu panie zapisywały się na bezpłatne konsultacje.

Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdej klientki, która otrzymuje od nas fachową pomoc i doradztwo. Pierwsza wizyta rozpoczyna się od stworzenia Karty Klientki, ustalenia jej problemów i celów. Następnie dobieramy i proponujemy zabiegi odpowiednie do potrzeb i możliwości czasowych oraz finansowych. Efekty dodatkowo wspomagamy kosmetykami i suplementami stosowanymi w domu. Dzielimy się naszą wiedzą na temat zasad zdrowego odżywiania a dla bardziej wymagających klientek nasz dietetyk przygotowuje indywidualne diety na podstawie wyników badań. Jesteśmy cały czas z naszymi klientkami i motywujemy je na każdym etapie podjętego wyzwania – mówiła Magdalena Rumiancew-Wróblewska.

Mimo że lokal jest usytuowany w pobliżu urzędów, to wejście jest dyskretne i daje poczucie komfortu. Właścicielka zadbała o stworzenie wyjątkowej atmosfery w eleganckich wnętrzach. Zapowiedziała, że będą tam również odbywały się szkolenia, pogadanki, warsztaty dla kobiet.

Centrum działa według programu dającego gwarancję wymarzonej sylwetki:

-indywidualne podejście do każdej klientki
-ustalenie celu, dobór diety i wskazanie zabiegów
-wspomaganie rezultatów kosmetykami i suplementami stosowanymi w domu
-motywacja na każdym etapie oraz kontrola wagi i składu ciała
-profesjonalny sprzęt i wyszkolona obsługa
-swobodna atmosfera w towarzystwie samych kobiet

Już dziś umów się na bezpłatne konsultacje Tel. 507-280-888 i zajrzyj też na facebookowy profil salonu: https://www.facebook.com/CentrumPieknegoCialaSwidnica/

Centrum Pięknego Ciała
Ul. M. Skłodowskiej –Curie 11
Budynek BoJeRo I piętro (wejście od ulicy)

/artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułJest zgoda na budowę tunelu pod torami na Kraszowickiej
Następny artykułRadny Gminy Świdnica Łukasz Świeczko ufundował książki dla szkolnej biblioteki