Strona główna Kultura Rockowe koncerty ze zbiórką dla bezdomnych zwierzaków

Rockowe koncerty ze zbiórką dla bezdomnych zwierzaków

0

Szybkie, ale melodyjne utwory i społecznie zaangażowany przekaz łączy trzy zespoły, które w sobotę 16 grudnia zagrają w Klubie Bolko w Świdnicy. Wydarzenie połączono ze zbiórką darów dla świdnickiego schroniska dla zwierząt. Na najbardziej hojnych będą czekać prezenty.

Lazy Class powstało w 2013 roku w Warszawie a już rok później ukazała się ich debiutancka EP-ka „Better Life”. Sporo koncertowali zarówno w Polsce (m.in. wspólna trasa z The Analogs) jak i w Niemczech, Irlandii, Rosji i Białorusi. W 2015 roku ukazał się ich mini-album „Hell of San Domingo” a w Świdnicy zaprezentują materiał z najnowszej EP-ki „Pressure Rising”.

High Society pochodzą z Drezna i grają wkurzonego, szybkiego punkrocka z melodyjnymi refrenami. Ich pierwsza EP-ka „Burning Streets” ukazała się w 2012 roku a następnie światło dzienne ujrzały splity z Oldfashioned Ideas i Cheap Stuff. Ich najnowsze wydawnictwo to tegoroczne „Fear or Freedom”.

Little Boy to nowa grupa z Górnego Śląska, gdzie hard core trzyma się całkiem mocno. W Świdnicy zagrają materiał z tegorocznego debiutu pt. „Cry”.

Koncerty rozpoczną się o 19.00. Bilety w cenie 20 zl, dostępne będą w dniu koncertu na bramce. Przez cały koncertowy wieczór będzie trwała także zbiórka produktów dla podopiecznych świdnickiego schroniska dla zwierząt. Trzy osoby, które do 18.45 przyniosą do Klubu Bolko największą ilość karmy (psiej lub kociej), otrzymają bezpłatne wejściówki na koncert.

/Bartosz Łabuda, Świdnicki Ośrodek Kultury/

.

Poprzedni artykułGmina Świdnica ma budżet na 2018 rok
Następny artykułŚwiąteczna atmosfera zagościła w Zespole Szkół Specjalnych [FOTO]