Strona główna 0_Slider Prezentacja starszych drużyn piłkarskich Polonii-Stali Świdnica

Prezentacja starszych drużyn piłkarskich Polonii-Stali Świdnica [FOTO]

0

Po najmłodszych piłkarzach i piłkarkach Polonii-Stali Świdnica (Akademia Młodego Polonisty, grupy żaków i orlików) przyszedł czas na starszych zawodników. Przedstawiamy zdjęcia grupowe świdnickich drużyn występujących na co dzień w rozgrywkach ligi młodzików, trampkarzy, juniorów młodszych, juniorów i seniorów.

W kategorii młodzików Polonia-Stal Świdnica reprezentowana jest przez aż cztery zespoły. W lidze dolnośląskiej rywalizują podopieczni trenera Sebastiana Błaszczyka – rocznik 2005 i chłopcy z rocznika 2006, grający pod opieką trenera Mariusza Krupczaka. Ci drudzy jesienią przebojem wdarli się do ligi dolnośląskiej, wygrywając pewnie zmagania szczeblu okręgu wałbrzyskiego. Biało-zieloni mają jeszcze swoje dwie ekipy w lidze terenowej – rocznik 2007 trenera Marusza Krupczaka i zespół trenera Michała Korbeckiego. Kolejne trzy ekipy to trampkarze z ligi dolnośląskiej (trener Przemysław Malczyk), juniorzy młodsi z ligi dolnośląskiej (trener Michał Oleszczyk) i juniorzy młodsi z ligi okręgowej (trener Sebastian Ratajczak). Dwie najstarsze drużyny to juniorzy starsi z ligi dolnośląskiej (trener Szymon Majcherczyk), a także czwartoligowi seniorzy dowodzeni przez Tomasza Oleksego.

Młodsze grupy prezentowaliśmy pod linkiem: http://swidnica24.pl/prezentujemy-najmlodsze-druzyny-pilkarskie-polonii-stali-swidnica-zdjecia-grupowe/

/FOTO: Artur Ciachowski, Mateusz Dzień vel Rakoczy/

Poprzedni artykułPokochaj wyjątkowego Tofika [Aktualizacja]
Następny artykułRadosnych świąt!