Strona główna 0_Slider Pokochaj wyjątkowego Tofika

Pokochaj wyjątkowego Tofika [Aktualizacja]

0

Aktualizacja 8.01.2018: Tofik nadal czeka na dom.

Tofik ma niecały rok i jest bardzo energicznym pieskiem. Uwielbia spacery, szaleje za piłeczkami, a swoją radość ze spotkania z opiekunami okazuje niezwykle wylewnie. Psiak nie daje się sprowokować przez inne psy, a nawet je uspokaja i zachęca do poznania. Absolutnie wyjątkowy Tofik może stać się wspaniałym towarzyszem dla przyszłego właściciela.

Młody, około roczny psiak przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy pod koniec listopada. – Jest bardzo radosnym, energicznym psem, który zyskuje po dłuższym poznaniu. Początkowo budzi grozę – zza krat swojego boksu jest odważny i szczeka na obcych, co może zniechęcić, ale gdy wyjdziemy na spacer i troszkę lepiej się poznamy z Tofciem, to staje się on przekochanym psem. Nie jest typem leniwca, zdecydowanie nie. Uwielbia spacery, bardzo wylewnie okazuje radość wobec swoich ukochanych wolontariuszy i opiekunów. Na wybiegu szaleje za piłeczkami – opisują psiaka pracownicy schroniska.

Tofik może stać się wspaniałym towarzyszem do codziennych aktywności na świeżym powietrzu. – Nie polecamy psiaka do domu z malutkimi dziećmi. Może się wystraszyć gwałtownych ruchów, potrzebuje odrobiny spokoju i czasu na zapoznanie z nowym otoczeniem. Tofik jest łagodny wobec psów, nawet prowokowany warczeniem innego psa, stara się go uspokajać i zachęcać do kulturalnego zapoznania. Koty ignoruje, jedynie te syczące, niedobre obszczekuje ze strachu – dodają.

Tofik zachowuje czystość, nie niszczy rzeczy i z powodzeniem może stać się psem mieszkaniowym.

/oprac./
/materiały – Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy/

Poprzedni artykułŚwiąteczna Świdnica w obiektywie cz. II [FOTO]
Następny artykułPrezentacja starszych drużyn piłkarskich Polonii-Stali Świdnica [FOTO]