Strona główna Wydarzenia Na jakie aspekty warto zwrócić uwagę, zamawiając fotoksiążkę?

Na jakie aspekty warto zwrócić uwagę, zamawiając fotoksiążkę?

0

Fotoksiążka, będąca swego rodzaju nowoczesnym albumem fotograficznym z szeregiem dodatkowych funkcji, od kilku lat cieszy się ogromną popularnością. Jest nowoczesna, stylowa i funkcjonalna. Utrwala ważne momenty naszego życia i gromadzi je w formie wygodnego fotoalbumu. Na co warto zwrócić uwagę, decydując się na zamówienie fotoksiążki?

Fotoalbum – aby nie umknęło nam to, co najważniejsze
Moment tuż po narodzinach naszego dziecka, jego pierwsze kroki, pierwsze wspólne święta… W naszym życiu pojawia się wiele wyjątkowych momentów, których zwyczajnie nie wolno przegapić. Fotoksiążka daje duże możliwości atrakcyjnego wyeksponowania naszych wspomnień – nie tylko fotografii, ale również filmów wideo. Nowoczesne produkty są skonfigurowane zgodnie z najnowszymi aplikacjami na smarfony. Ich zasada funkcjonowania jest prosta: do kartki fotoksiążki przykładamy telefon, za jego pomocą skanujemy kod QR, który następnie pozwala nam szybko odtworzyć zamieszczony w niej film.

Jakie oprogramowanie warto wybrać do fotoksiążki?
Poszukując najlepszego oprogramowania, do fotoksiążki trzeba zwrócić uwagę na następujące kryteria:

  • łatwość użycia,
  • interfejs,
  • funkcjonalność,
  • elastyczność,
  • jakość szablonów, obiektów clipart, układów i tła.

Na rynku dostępne są liczne aplikacje pozwalające tworzyć albumy fotograficzne w swoich smartfonach, na przykład te przygotowane przez znane i cenione marki, takie jak Mixbook wyprodukowany przez Apple czy Picaboo Photo Book. Nie zastąpią one jednak papierowego albumu, który z sentymentem możemy wziąć do ręki.

Co jest istotne, gdy projektujemy własną fotoksiążkę pełną wspomnień?
Jeżeli zaś chodzi o sam wygląd i funkcjonalność fotoksiążki, to uwzględnić należy aspekty takie jak:

  • jakość papieru w fotoalbumie;
  • jakość zdjęć – ich ostrość i żywa kolorystyka w dużej mierze zależą od tego, komu zlecimy wywoływanie zdjęć i wydruk zdjęć z aparatu czy telefonu; fotografie powinny być w odpowiedniej rozdzielczości; warto też o tym pamiętać, wykonując odbitki online;
  • kolor, wielkość i grubość okładki.

Dlaczego warto zaopatrzyć się w fotoalbum?
Możliwości, jakie dają nowoczesne programy i aplikacje, otwierają przed nami perspektywę uwieczniania zwyczajnych chwil, niepowtarzalnych momentów czy rodzinnych wyjazdów. Życie mija przecież tak szybko, a czasu nijak nie da się cofnąć. Współcześnie każdy z nas posiada smartfon, dzięki któremu w ciągu ułamka sekundy może zrobić zabawne lub wzruszające zdjęcie. Tradycyjne albumy fotograficzne nie miały takich możliwości jak dzisiejsze fotoksiążki, które pozwalają okraszać fotografie atrakcyjnymi tłami, nietypowymi układami zdjęć i clipartami, a także dawać nam dostęp do osobistych filmów.

/artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułSamochód dachował przed Grodziszczem
Następny artykułCo? Gdzie? Kiedy? Weekendowy kalendarz imprez