Strona główna 0_Slider Mistrzowie parkowania

Mistrzowie parkowania [FOTO]

10

Są zdjęcia, które ilustrują jedynie mizerne umiejętności kierowców, którzy nie potrafią ucelować samochodem między linie wyznaczające miejsce postojowe, ale są i takie, która pokazują, na jakie niebezpieczeństwo narażani są piesi i inni użytkownicy drogi.

Informacje o tym, że zdjęcia są dowodem stałych praktyk tych samych osób, powtarzają się w wiadomościach od Czytelników Swidnica24.pl coraz częściej. Sąsiedzi nie szanują prawa sąsiadów do miejsca pod blokiem, kompletnie brakuje wyobraźni tym, którzy zastawiają miejsca dla niepełnosprawnych albo parkują auto na połowie wąskiej jezdni, blokując przejazd np. dla służb ratowniczych. Co myślą ci, którzy zajmują autem cały chodnik, nie sposób odgadnąć.

Ulica Bohaterów Getta w Świdnicy. Czytelnik opisuje: Typowe tutaj zostawianie miejsca dla niepełnosprawnych, na zdjęciu widocznie czerwone Seicento do właściciela którego należy to miejsce. Na zdjęciu widać jak starszy pan (normalnie poruszający się z chodzikiem) asekurowany przez małżonkę wyjeżdża po chodniku. Kilkanaście minut później na miejscu pojawił się radiowóz.

Ul. Ceglana w Świdnicy:

Ul. Dąbrowskiego w Świdnicy:

Ul. Długa w Świdnicy:

Ul. Dworcowa w Świdnicy:

Ul. Marcinkowskiego w Świdnicy:

Ul. Ofiar Oświęcimskich w Świdnicy:

Ul. Strzegomska w Świdnicy:

Ul. Zamkowa w Świdnicy:

Ul. Moniuszki w Świdnicy:

Ul. Spółdzielcza w Świdnicy:

Na zdjęcia do cyklu „Mistrzowie parkowania” czekamy WYŁĄCZNIE pod adresem [email protected]. Proszę dopisać, gdzie zostało wykonane zdjęcie. Jeśli czytelnicy uważają, że podczas parkowania uwiecznionego na zdjęciu zostały złamane przepisy i oczekują ukarania kierowców, mogą zdjęcia i informację o niezgodnym z przepisami parkowaniu zgłosić policji.

/red./

Poprzedni artykułŚwidnica od podwórza cz. II [FOTO]
Następny artykułSprawcy napadu na stację benzynową w areszcie