Strona główna 0_Slider Miś Paddington zawita do CINEMA3D

Miś Paddington zawita do CINEMA3D [KONKURS]

0

Jeden z najpopularniejszych misiów na świecie, ulubieniec nie tylko dzieci ale i dorosłych, doczekał się ekranizacji drugiej części swoich przygód. Już 6 i 7 grudnia w świdnickim kinie CINEMA3D będzie można wybrać się na przedpremierowe pokazy filmu. Z tej okazji zapraszamy do udziału w konkursie.

Tym razem rezolutny niedźwiadek o nienagannych manierach i skłon­ności do wpadania w tarapaty trafi w złe towarzystwo. Pomyłkowo osadzony w areszcie wśród zepsutych do szpiku kości typów spod ciemnej gwiazdy, naiwny Paddington zrobi wszystko, by sprowadzić ich na dobrą drogę. A że siłę przekonywania ma wielką, rzecz może się udać. Każdy przecież chętnie przyjmie pomocną łapę nawet jeśli jest nieco lepka od marmolady. Szczególnie jeśli futrzasty zada swe funda­mentalne pytanie: Misia w sercu nie masz?!

Fanów sympatycznego misia zapraszamy do konkursu, w którym nagrodą jest film „Paddington” na DVD oraz plakat z najnowszej części „Paddington 2”. Odpowiedzi na pytanie: jak nazywa się aktor, który oryginalnie użycza głosu Paddingtonowi? prosimy wysyłać mailem zatytułowanym „Paddington” na adres [email protected] do 05 grudnia. W mailu powinno znaleźć się imię, nazwisko, numer kontaktowy (do wiadomości redakcji) oraz zgoda na przetwarzanie danych w związku z konkursem. Powodzenia!

/red./

Poprzedni artykułŚwidnica wczoraj i dziś. Ul. Sikorskiego / ul. Zamenhofa
Następny artykułAkcja „Niebezpieczne ProMile”