Strona główna 0_Slider Akademia Przyszłości: Paweł Fajdek znalazł swojego podopiecznego!

Akademia Przyszłości: Paweł Fajdek znalazł swojego podopiecznego!

0

Na piękny gest zdecydował się Paweł Fajdek, nasz trzykrotny mistrz świata w rzucie młotem. Wychowanek UKS-u Zielony Dąb Żarów wsparł Akademię Przyszłości, siostrzany projekt doskonale znanej Szlachetnej Paczki!

Nasz lekkoatleta zdecydował się na pomoc razem z kulomiotem Konradem Bukowieckim. Wybór nie był łatwy. Na liście znajduje się ponad 2300 dzieci z różnymi trudnościami i marzeniami, które czekają na swojego darczyńcę. Ostatecznie Bukowiecki wybrał 12-letnią Wiktorię, Fajdek 8-letniego Pawełka. – Ja wybrałem sobie tutaj chłopaczka. Jest tutaj bardzo przykre wyjaśnienie dlaczego – żeby mama go kochała. Jeżeli dziecko w wieku 8 lat mówi, że nie odczuwa tego, to musi być naprawdę źle. Dlatego wybieram właśnie Pawełka – argumentuje swój wybór szczęśliwy mistrz globu w rzucie młotem Paweł Fajdek.

Link do filmu:  https://www.facebook.com/szlachetna.paczka/videos/10155801533568614/?id=100000072871176

Nasz mistrz zdecydował się także nagrać materiał video dla chłopca, przesyłając mu następującą treść: – Cześć Paweł. Na wstępie powiem Ci, że masz bardzo fajne imię. To już jest Twój pierwszy sukces, bo każdy Paweł to twardy chłopak i wie dokładnie, co powinien w życiu robić. Tu jest indeks, w którym napisałem Tobie, co jest Twoim największym sukcesem. Mam nadzieję, że trafią do Ciebie te słowa i zaczniesz walczyć o swoje. O to, żeby być szczęśliwym dzieckiem i o to, żeby wszystkie Twoje plany i marzenia się spełniły. Wszystko zależy od tego, czy powiesz sobie „Tak”. Tak mogę to zrobić, chcę tego dokonać, a wokół znajdzie się masa wspaniałych ludzi, którzy będą chcieli Ci pomóc i cieszyć się razem z Tobą. Życzę udanych pierwszych kroków!

Akademia Przyszłości od 2003 roku przeprowadza dzieci od porażki w szkole do sukcesu w życiu. Podopieczni Akademii Przyszłości to mali ludzie „z długą historią”. – Szkoły wskazują najsłabszych uczniów, a my uczymy je wygrywać. Dla nich opracowaliśmy innowacyjną metodę: System Motywatorów Zmiany. Dzięki niej sprawiamy, że są zmotywowane i przygotowane do dorosłego życia. Nie zmieniamy ich świata, nie usuwamy przeszkód z drogi, ale uczymy, jak sobie w tym świecie radzić. W edycji 2017/2018 pomożemy ponad 2300 dzieciom!  Razem z Akademią Przyszłości twórz nową historię dziecka! – mówią organizatorzy. Dzięki darczyńcom przez 15 lat działania Akademii Przyszłości udało się zmienić życie ponad 13700 dzieci. Dzięki wykupionemu indeksowi dziecko może pracować i rozwijać się. Koszt indeksu to 1000 zł na jedną edycję Akademii. Można je wpłacić w całości, na raty lub w ramach zbiórki grupowej.

Poprzedni artykułRadny gminy Świdnica Łukasz Świeczko tradycyjnie przybył ze Świętym Mikołajem
Następny artykułLiga TKKF: Pewny triumf ekipy Swidnica24.pl