Strona główna Wydarzenia Gmina Świdnica „Super główki” z Pszenna

„Super główki” z Pszenna [FOTO]

0

W rywalizacji drużynowej „Super Główka” uczennice z Pszenna zdobyły I miejsce, pokonując drużyny z 11 szkół z gminy i miasta Świdnica. Konkurs Wiedzy Uczniów Klas Trzecich organizowany przez Szkołę Podstawową nr 6 w Świdnicy odbył się po raz 11.

Na konkursie 24 listopada Szkołę im. M. Kopernika w Pszennie reprezentowały Maria Grabska oraz Zuzanna Ucieszyńska. Uczennice zmierzyły się między innymi z wiedzą o polskich strojach ludowych oraz wiedzą na temat państw sąsiadujących z Polską. Nie zabrakło również zadań matematycznych.

Pierwszy raz w historii naszej szkoły naszym uczniom udało się zająć pierwsze miejsce, za co serdecznie dziękujemy i gratulujemy zwyciężczyniom – podkreślała nauczycielka Martyna Rabik.

/Urząd Gminy w Świdnicy/

Poprzedni artykułNowy chodnik na ul. Wałbrzyskiej w Świebodzicach [FOTO]
Następny artykułPsi senior szuka przystani na ostatnie lata życia [Aktualizacja]