Strona główna 0_Slider Psi senior szuka przystani na ostatnie lata życia

Psi senior szuka przystani na ostatnie lata życia [Aktualizacja]

0

Aktualizacja: Brutus nadal przebywa w świdnickim schronisku.

Brutus przez wiele lat trzymany był na łańcuchu. Do świdnickiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt trafił już jako niedowidzący i słabo słyszący senior. Łagodny i spokojny psiak szuka bezpiecznej przystani na ostatnie chwile życia.

Senior Brutus trafił do świdnickiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt na początku października. – Pies wiele lat musiał spędzić na łańcuchu. Świadczyła o tym zła kondycja sierści, ubytek wagi oraz nieznajomość „domowych obyczajów”. Dodatkowo Brutus jest nauczony chodzenia w kółko – jest to jego sposób na zajęcie wolnego czasu – opisują historię zwierzaka pracownicy instytucji.

Brutus to starszy pies, który szuka bezpiecznej przystani na ostatnie chwile życia. – Jest łagodnym i spokojnym psem. W pierwszym kontakcie obawia się człowieka i podchodzi ostrożnie, nieufnie. Po chwili zapoznania ośmiela się na poddanie głaskaniu, a także zamerda ogonkiem – dodają.

Idealnym miejscem dla niedosłyszącego i słabo widzącego psiego seniora będzie dom, który może stać się dla niego oazą spokoju.  Towarzystwo bardzo małych dzieci nie jest wskazane.

Bardzo prosimy o pomoc dla tego psa. Trudno będzie o jego adopcję, ale wierzymy, że ktoś zechce mu pomóc w ostatnich latach życia – apelują pracownicy schroniska.

/Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy/

Poprzedni artykuł„Super główki” z Pszenna [FOTO]
Następny artykułKS Neptun na podium w Goerlitz