Strona główna 0_Slider Stanisława Celińska „Świątecznie…”

Stanisława Celińska „Świątecznie…” [ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU]

0

Po spektakularnym sukcesie albumów Stanisławy Celińskiej „Atramentowa” (status podwójnej platyny) oraz „Atramentowa, Suplement”, Stanisława Celińska wraz z współtwórcą jej sukcesu Maciejem Muraszko, postanowili nagrać jeszcze jedną płytę. Tym razem wybór padł na kolędy, pastorałki i inne piękne piosenki świąteczne, tak powstała płyta Stanisława Celińska „Świątecznie…”.

Po jej nagraniu i wydaniu okazało się po raz kolejny, że aranżacje i wykonanie utworów w większości znanych (w końcu to wspaniałe świąteczne kolędy), tak przypadło do gustu słuchaczom, że po zeszłorocznym wydaniu, na półkach sklepowych pozostały pustki. W związku z tym oraz na prośby słuchaczy w bieżącym 2017 roku postanowiono wydać reedycję tej płyty poszerzonej o świąteczne utwory napisane specjalnie na tę okazję przez samą Stanisławę Celińską.

Twórcom bardzo zależało na tym, by słuchając tej płyty, każdy – sam lub wspólnie z całą rodziną, w świątecznej atmosferze, mógł zaśpiewać lub zanucić wraz z panią Stanisławą te niepowtarzalne utwory. Jednocześnie Maciej Muraszko zadbał, by każdy z nich miał swój jedyny, niepowtarzalny klimat.

Zapraszamy na niepowtarzalny, cudowny, pełen ciepła i dobrej świątecznej energii koncert. Specjalnie dla Państwa Stanisława Celińska wraz z zespołem pod kierownictwem Macieja Muraszko wystąpi już 15.12.2017r. o godzinie 18.00 w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury.

https://www.youtube.com/watch?v=pMqRF6tbVIc

Bilety na koncert dostępne są m.in. w Informacji Turystycznej w Rynku lub na kupbilecik.pl oraz biletyna.pl  Tymczasem w konkursie ogłoszonym na portalu troje czytelników zdobyło zaproszenia na świdnicki koncert. Zapytaliśmy o album, który Stanisława Celińska promowała podczas zeszłorocznego koncertu w naszym mieście. Chodziło oczywiście o płytę „Atramentowa”. Bilety otrzymują panie Anna Szymaszkiewicz, Aneta Stanejko oraz Grażyna Chojecka. Gratulujemy!

/opr.red./

Poprzedni artykułSportowa walka najmłodszych siatkarek [FOTO]
Następny artykułW chóralnym śpiewie oddali hołd ofiarom „Nocy Kryształowej” [FOTO]