Strona główna 0_Slider Poznaj tajniki kobiet bezpiecznych

Poznaj tajniki kobiet bezpiecznych

0

Bezpłatne szkolenie „BezpiecznaJa” zaplanowano 25 listopada w Klubie Bolko w Świdnicy. Spotkanie skierowane do kobiet poprowadzi autorka i współtwórca ogólnopolskiego programu szkoleń psycho-edukacyjnych z zakresu bezpieczeństwa, mentor-coach i szkoleniowiec Dominika Cwynar. Wydarzenie odbędzie się w ramach III Świdnickiego Forum Kobiet.

Inicjatywa „BezpiecznaJa” organizowana jest przy współpracy Urzędu Miasta w Świdnicy i Starostwa Powiatowego w Świdnicy jako wydarzenie towarzyszące Świdnickiego Forum Kobiet, zaplanowanego 24 listopada.

Jeśli chociaż raz zrezygnowałaś ze swoich planów ze strachu przed wieczornym powrotem czy z randki, zakładając, że on, będąc silnym facetem, okaże się katem, a nie oparciem. Jeżeli boisz się sprzeciwić ludziom, którzy wpływają każdego dnia na twoje życie, wykorzystując twoje lęki, lub swoją przewagę – w pracy. Jeśli cokolwiek w twoim życiu sprawiło, że nie odważyłaś się zrobić kolejnego kroku lub powiedzieć „nie” temu, kto ci zagrażał. Jeżeli nie jesteś pewna, czy wiesz, w jaki sposób możesz rozpoznać sytuację niebezpieczną i właściwie zareagować. Przyjdź, posłuchaj, zastosuj, uniknij – zachęcają do udziału w wydarzeniu organizatorzy.

Bezpłatne szkolenie „BezpiecznaJa – Bezpieczna Świdnica” skierowane jest do kobiet powyżej 18 roku życia (od 16 lat za zgodą opiekuna prawnego). Podczas spotkania zostaną poruszone następujące tematy – psychologia myślenia przestępcy, naturalne możliwości i mechanizmy obronne kobiet, techniki wykorzystywania elementów sytuacji na swoją korzyść, rodzaje sytuacji niebezpiecznych, sposoby ich wczesnego rozpoznawania oraz reagowania, ofiara w moim otoczeniu – jak postępować oraz moje prawa instytucjonalne oraz emocjonalne jako ofiary.

Szkolenie poprowadzi autorka i współtwórca Ogólnopolskiego Programu szkoleń psycho-edukacyjnych „BezpiecznaJa” i „BezpiecznaJaTeen”, mentor-coach i szkoleniowiec Dominika Cwynar

Wydarzenie realizowane jest z inicjatywy i przy wsparciu radnej Rady Miejskiej Świdnicy Magdaleny Rumiancew-Wróblewskiej.

/oprac./
/materiały organizatora/

Poprzedni artykułPrawie tona karmy dla zwierzaków
Następny artykułObronić świdnicką twierdzę